غیبت یک بازیکن دیگر در تمرین استقلال اردوی ۱۲ روزه آبی‌ پوشان در آنکارا

مهاجم جوان تیم فوتبال استقلال در تمرین نوبت صبح امروز غایب بود و به نظر می‌رسد جدایی او از جمع آبی‌پوشان قطعی باشد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

غیبت یک بازیکن دیگر در تمرین استقلال اردوی ۱۲ روزه آبی‌ پوشان در آنکارا

باشگاه استقلال طبق نظر ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی آبی‌ پوشان از هفت بازیکن این تیم خواست که در تمرینات شرکت نکنند. براین اساس رضا آذری، زکریا مرادی، امین قاسمی‌نژاد، سینا خادم‌پور، فردین رابط، آرش داج‌لیری و متین کریم‌زاده که در برنامه‌های ساپینتو قرار نگرفته‌اند، در تمرین امروز (شنبه) شرکت نکردند.

امیرحسین حسین‌زاده هافبک – مهاجم جوان تیم استقلال هم که مدتی است دنبال لژیونر شدن و پیوستن به شارلوای بلژیک است، در تمرین نوبت صبح آبی‌پوشان غایب بود و به نظر می‌رسد او را باید جداشده از تیم استقلال دانست. تمرین نوبت عصر استقلال هم از ساعت 18 در مجموعه انقلاب برگزار می‌شود.

با نظر ساپینتو، قرار است اردویی 10 تا 12 روزه در آنکارای ترکیه برگزار شود که در این راستا، مسئولان استقلال برای حل مشکل خروج از کشور چند بازیکن اقدامات لازم را انجام داده‌اند. با توجه به اینکه هنوز کارها نهایی نشده است، ساعت پرواز مشخص نیست. محمدحسین مرادمند مدافع استقلال که به تازگی با پایان خدمت سربازی به تمرینات آبی‌پوشان بازگشته است هم باید مجوز خروج از کشور بگیرد.

استقلالی‌ها در اردوی ترکیه قصد دارند چند دیدار تدارکاتی برگزار کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *