علی‌ نژاد: مورایس یک مربی باتجربه و روانشناسی فوق‌ العاده است خوشحالم عضو حرفه‌ ای‌ترین باشگاه ایران شدم

وینگر جدید تیم فوتبال سپاهان با تمجید از سرمربی پرتغالی این تیم، او را یک مربی باتجربه و روانشناسی فوق‌ العاده دانست. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

علی‌ نژاد: مورایس یک مربی باتجربه و روانشناسی فوق‌ العاده است خوشحالم عضو حرفه‌ ای‌ترین باشگاه ایران شدم

محمد علی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد حضورش در سپاهان و آخرین وضعیت این تیم اظهار داشت: از اینکه سپاهان را انتخاب کردم احساس خوبی دارم و خوشحالم که عضو حرفه‌ای‌ترین باشگاه ایران شدم. خوشبختانه فضای خوبی هم در تیم وجود دارد و همه بازیکنان تلاش می‌کنند تا آماده حضور در فصل جدید لیگ برتر شوند. من که روزهای خوبی را برای سپاهان پیش‌بینی می‌کنم.

وی درباره مبلغی که باشگاه سپاهان برای صدور رضایت‌نامه‌اش پرداخت و حاشیه‌هایی را هم ایجاد کرد، گفت: من دوست دارم در مورد فوتبال و اهداف خودم صحبت کنم و مسائلی که بین دو باشگاه رخ داده است، موضوعی نیست که بخواهم در موردش حرف بزنم. من هیچ وقت توجهی به حاشیه‌ها ندارم و فقط به فکر پیشرفت و ارائه بهترین عملکرد در سپاهان هستم.

وینگر جدید تیم فوتبال سپاهان با ابراز خرسندی از کار کردن با ژوزه مورایس خاطرنشان کرد: مورایس نیازی به تعریف من ندارد و کارنامه او همه چیز را نشان می‌دهد. مورایس یک مربی باتجربه و روانشناسی فوق‌العاده است و قطعاً سپاهان با این مربی در فصل آینده مدعی اول قهرمانی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *