سرپرست آلومینیوم: روی حساب و کتاب هزینه کردیم به دنبال حل ایراد های ورزشگاه‌ مان هستیم

سرپرست تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: برخی‌ تصور می‌کنند چون تیم صنعتی هستیم خیلی هزینه می‌کنیم در صورتی که اینطور نیست. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

سرپرست آلومینیوم: روی حساب و کتاب هزینه کردیم به دنبال حل ایراد های ورزشگاه‌ مان هستیم

حمیدرضا امیدوار پس از پایان جلسه هم‌اندیشی مسئولان سازمان لیگ با سرمربیان و نمایندگان باشگاه‌های لیگ برتری، گفت: با توجه به دعوت‌نامه‌ای که سازمان لیگ برای باشگاه‌ها فرستاده بودند، اولویت با حضور سرمربی یا نماینده فنی تیم بود. با توجه به ارتباط مستقیم من با این قصه، با هماهنگی سرمربی در این نشست شرکت کردم. سهیل مهدی، مسئول برگزاری سازمان لیگ برنامه پیش فرض را ارائه کرد و افراد حاضر در جلسه نیز نظرات‌شان را مطرح کردند. قرار است در 4،5 روز آینده برنامه مسابقات قطعی شده و اعلام شود.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود باشگاه‌ها مخالفت‌شان را با برنامه‌ریزی سازمان لیگ اعلام کرده‌اند، اظهار داشت: نماینده یک باشگاه هستم و سازمان لیگ نماینده 16 تیم. غیرمنطقی است که فقط خودمان را ببینیم، این سازمان مجبور است همه را راضی نگه دارد. امسال با توجه در پیش بودن جام جهانی و اظهارنظر مسئولان برای شروع لیگ برتر در تاریخ بیست و یا بیست‌ویکم مردادماه، شروع تمرینات را بر حسب این زمان، برنامه‌ریزی کرده‌ایم. با صحبت‌هایی که در جلسه امروز مطرح شد، فکر نمی‌کنم تغییری در این برنامه پیش بیاید. تنها بحث مطرح شده اردوی تیم ملی بود که برنامه‌ها را بهم می‌زد و قرار شد تا چند روز آینده نظرات نهایی داده شود.

سرپرست آلومینیوم اراک در رابطه با فشرده بودن مسابقات نیم فصل اول بیست‌ودومین دوره لیگ برتر به دلیل در پیش بودن بازی‌های جام جهانی گفت: بازی‌ها در نیم فصل دوم سال گذشته نیز فشرده برگزار شد. یکی از مواردی که تیم‌ها را دچار مشکل می‌کند، تعطیلات دراز مدت است و دیگری محل برگزاری بازی‌ها. سال گذشته در برخی از بازی‌ها به عنوان مدیر تیم نمی‌دانستم بازی تیم‌مان قرار است کجا برگزار شود. اگر قرار باشد آلومینیوم در زمین خودش بازی کند و شرایط برگزاری بازی را دارد، بازی باید در زمین این تیم برگزار شود و نباید با تماس فلانی و فلانی در جای دیگری برگزار شود.

امیدوار در مورد وضعیت نقل‌وانتقالات آلومینیوم تصریح کرد: شاکله اصلی تیم‌مان را حفظ کرده‌ایم. سال گذشته بیشتر قراردادها به پایان رسیده بود و امسال خیلی این معضل را نداشتیم. کارشناسان باید درباره نقل‌وانتقالات آلومینیوم نظر دهند ولی فکر کنم خوب عمل کردیم. درباره بحث ارقام قراردادها، همه با آن مواجه شده‌اند اما باعث نشد از سیاست اصلی باشگاه دور شویم. شاید در آینده ضرر کنیم ولی روی سیاست باشگاه پافشاری کردیم. به عنوان نماینده یک باشگاه صعنتی باید بگویم شاید برخی‌ تصور کنند چون صنعتی هستیم خیلی هزینه می‌کنیم در صورتی که روی حساب و کتاب هزینه کرده‌ایم. ریال ریال پول‌های هزینه شده ماحصل تلاش کارگران آلومینیوم است.

وی در خصوص مشکلات ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک برای برگزاری مسابقات خانگی آلومینیوم گفت: تمام تلاش‌مان را می‌کنیم با حل مشکلات، ورزشگاه را آماده بازی‌ها کنیم. سهیل مهدی ایرادهای این ورزشگاه را گفته که درست است. برآورد هزینه‌ها انجام شده و اگر بتوانیم به صورت دراز مدت این استادیوم را در اختیار داشته باشیم روی بحث ساختار آن برنامه‌ریزی خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *