زن آمریکایی دست‌ بردار رونالدو نیست/ فرجام‌خواهی برای غرامت ۵۴ میلیون پوندی

فوق ستاره پرتغالی منچستریونایتد در حالی اخیراً از اتهام تجاوز به یک زن آمریکایی تبرئه شد که حالا خبر می رسد ممکن است دوباره پای او به دادگاه باز شود. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

زن آمریکایی دست‌ بردار رونالدو نیست/ فرجام‌خواهی برای غرامت ۵۴ میلیون پوندی

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه «سان» انگلیس گزارش داد؛ زنی که مدعی است توسط کریستیانو رونالدو مورد تجاوز قرار گرفته، در حال اعتراض به حکم اخیر دادگاهی در آمریکاست که به واسطه آن برنده پنج توپ طلا از اتهام تجاوز تبرئه شد. بر اساس این گزارش کاترین مایورگا برای زنده نگه داشتن ادعای 54 میلیون پوندی خود از ستاره منچستریونایتد، این پرونده را دوباره به جریان می‌اندازد.

رونالدوی 37 ساله پیش از این 375 هزار دلار به این زن نِوادایی پس از ادعای تجاوز به او در لاس‌وگاس در سال 2009 پرداخت کرده بود اما شاکی قصد داشت با طرح این شکایت جدید 54 میلیون‌ پوند دیگر از برنده پنج توپ طلا بگیرد. تیم حقوقی خانم مایورگا ادعا کرده‌اند که او با دریافت حق‌السکوت، توافق‌نامه را تحت‌ فشار امضا کرده است، به همین خاطر این پرونده را دوباره به جریان انداخته‌اند.

کاترین مایورگا پیش از این از فوق‌ستاره پرتغالی تیم فوتبال منچستریونایتد که او را به تجاوز جنسی متهم کرده، شکایت کرده بود اما این ادعای او در ماه ژوئن توسط یک قاضی منطقه‌ای در لاس‌وگاس آمریکا رد شد. استفاده غیرقانونی و مکرر از اسناد محرمانه و خاص منجر به خروج پرونده مدنی علیه این مهاجم پرتغالی از دادگاه شد.

پیش از این جنیفر دورسی قاضی فدرال حکم داده بود که شکایت مایورگا بر اساس اسناد محرمانه‌ به دست آمده از راه غیرقانونی است که توسط وکیل او به دست آمده و همین پرونده او را آلوده کرده است. سال گذشته دادگاه دیگری در لاس‌وگاس نیز به دلیل رفتار مشاور حقوقی مایورگا برکناری او را توصیه کرده بود.

طبق گزارش «سان»؛ حالا قرار است این پرونده دوباره روز سه‌شنبه در یک جلسه تلفنی یک ساعته توسط یک میانجی بررسی شود. در همین حال، پلیس لاس‌وگاس از دادگاه ها درخواست کرده تا پرونده‌های تحقیقاتی خود در این خصوص را در اختیار مطبوعات قرار دهند.

رونالدو همیشه هرگونه تخلفی را رد کرده و معتقد است که روابطش با خانم مایورگا توافقی بوده است. تحقیقات در آن مقطع پس از ادعای این زن آمریکایی آغاز شد اما در سال 2019 یک دادستان منطقه‌ای اعلام کرد که برنده پنج توپ طلا تحت پیگرد قانونی قرار نخواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *