کاسمیرو: آنچلوتی همیشه برای بردن هیجان دارد مودریچ و کروس فوق‌ العاده هستند

هافبک برزیلی رئال مادرید پس از قهرمانی این تیم در سوپرجام اروپا از سرمربی ایتالیایی کهکشانی ها تمجید کرد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

کاسمیرو: آنچلوتی همیشه برای بردن هیجان دارد مودریچ و کروس فوق‌ العاده هستند

کاسمیرو در پی برتری 2 بر صفر شب گذشته (چهارشنبه) رئال مادرید مقابل اینتراخت فرانکفورت در دیدار سوپرجام اروپا در تمجید از سرمربی ایتالیایی این تیم گفت: آنچلوتی مرد فوتبالی است. او 62 سال سن دارد و به خاطر آرزویی که برای برنده شدن دارد، شبیه یک کودک به نظر می‌رسد. کارلتو فردی بزرگ و یک مربی بزرگ است، او همیشه برای بردن هیجان دارد.

وی که در پایان این بازی جایزه بهترین بازیکن زمین را به خود اختصاص داد، در ادامه اظهار داشت: آنهایی که مرا می‌شناسند می‌دانند که همیشه در زمین تمام تلاشم را به کار می‌گیریم و سعی می‌کنم بدون توجه به اینکه چه کسی تازه به تیم ملحق شده، به هم‌تیمی‌هایم کمک کنم.

هافبک برزیلی رئال مادرید در ادامه در تمجید از دو هم‌تیمی خود که با آنها مثلث فوق‌العاده‌ای را در قلب ترکیب رئال مادرید شکل داده‌اند، خاطرنشان کرد: مودریچ و کروس فوق‌العاده هستند، دو دوستی که تا آخر عمرم با آنها خواهم بود.من، مودریچ و کروس با چشمان‌مان همدیگر را درک می‌کنیم. بازی کردن در کنار دو نفر از بهترین بازیکنان جهان برای من بسیار آسان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *