انصاری‌فرد به این دلیل به ایران برنمی‌گردد

چرا کریم انصاری‌ فرد پیشنهاد پرسپولیس و تراکتور را برای بازگشت به لیگ برتر نپذیرفت؟ برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

انصاری‌فرد به این دلیل به ایران برنمی‌گردد

خروج نام کریم انصاری فرد از لیست تیم آ.ا.ک آتن در حالی که یک فصل دیگر با این باشگاه قرارداد داشت این ذهنیت را برای طرفداران فوتبال در ایران پیش آورد که این مهاجم سرشناس به لیگ برتر باز خواهد گشت.

آقای گل اسبق لیگ برتر علیرغم داشتن پیشنهاد از تراکتور و همچنین پرسپولیس، به دلیل برخی مسائل خانوادگی همچنان تصمیمی برای حضور در لیگ برتر ایران ندارد و نمی‌خواهد اروپا – یا بهتر بگوییم یونان – را ترک کند.

گراسیموس مانولیدیس، سردبیر روزنامه اسپورتایم یونان که با یک روزنامه غیرورزشی صحبت کرده، در واکنش به عدم بازگشت انصاری فرد به ایران گفته است: ” او به ‌خاطر همسرش می‌خواهد به بازی در لیگ یونان ادامه دهد. همسر انصاری‌فرد یونانی است و دوست ندارد به خارج از این کشور برود، به همین دلیل تیم‌های ایرانی شانسی برای به خدمت گرفتن او در این پنجره نقل‌وانتقالاتی نخواهند داشت و فکر نمی‌کنم او به‌دنبال چنین موضوعی باشد.”

با این شرایط پرونده جذب کریم انصاری‌فرد به پرسپوليس و یا تراکتور به‌طور رسمی پایان یافته و این دو باشگاه اگر قصد جذب مهاجم دیگری داشته باشند باید سراغ گزینه‌های دیگری بروند.

بازی راحتی با فولاد نداریم/ تمامی بازیکنان شرایط خوبی دارندبردیف: بازی راحتی با فولاد نداریم/ تمامی بازیکنان شرایط خوبی دارندپنج چهره مشهور مدیریتی سابق طلبکار جنجالی باشگاه پرسپولیس! (عکس)پنج چهره مشهور مدیریتی سابق طلبکار جنجالی باشگاه پرسپولیس! (عکس)پورعلی‌گنجی دیدار با آلومینیوم هم از دست دادپورعلی‌گنجی دیدار با آلومینیوم هم از دست دادآخرین تمرین پرسپولیس پیش از سفر به اراک برگزار شدآخرین تمرین پرسپولیس پیش از سفر به اراک برگزار شدپیش‌بازی فولاد – تراکتور/ تقابل قرمزهای اهواز و تبریزپیش‌بازی فولاد – تراکتور/ تقابل قرمزهای اهواز و تبریزچهار هدف غیرممکن پی‌اس‌جی در آخرین هفته نقل و انتقالاتچهار هدف غیرممکن پی‌اس‌جی در آخرین هفته نقل و انتقالاتمخالفت یحیی با حضور یک چهره سرشناس روی نیمکت پرسپولیسمخالفت یحیی با حضور یک چهره سرشناس روی نیمکت پرسپولیسعکس؛ سرمربی پرسپولیس مدافع جدید خود را پیدا کرده است؟عکس؛ سرمربی پرسپولیس مدافع جدید خود را پیدا کرده است؟پیش‌بازی آلومینیوم اراک – پرسپولیس/ دیدار انتقامی برای یحیی گل‌محمدیپیش‌بازی آلومینیوم اراک – پرسپولیس/ دیدار انتقامی برای یحیی گل‌محمدیعکس؛ زوج ویژه یحیی گل محمدیعکس؛ زوج ویژه یحیی گل محمدی
مطالب پیشنهادی
آینده فرزندتان را با آموزش برنامه‌نویسی بسازید( ثبت‌نام رایگان)

اونایی که غیر از اینجا،جایی مو بکارن، به کچل شدن دوباره میگن تقدیر!

(فوری) به دست ماهر ترین متخصصان زیبایی کشور، مو بکارید، با تراکم بالا!

آموزش درآمد روزانه 1 میلیون تومان

سرمایه‌گذاری موفق با سنجش ریسک پذیری (کلیک کنید)

اونایی که غیر از اینجا،جایی مو بکارن، به کچل شدن دوباره میگن تقدیر!

آموزش ساخت بازی فقط به کودکان بالای 9سال!!(فرم را پر کنید)

با آزمون ریسک سنجی شخصیت سرمایه گذاری خود را کشف کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *