ورزشکاران آسیایی آماده پاریس 2024 هستند

طارق سوئی دبیر کل کمیته پارالمپیک آسیا با حضور در محل کمیته ملی پارالمپیک با غفور کارگری رییس کمیته ملی پارالمپیک ایران ملاقات کرد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

ورزشکاران آسیایی آماده پاریس 2024 هستند

طارق سوئی دبیرکل کمیته پارالمپیک آسیا در دیدار با کارگری گفت: حامل سلام گرم ماجد راشد رییس کمیته پارالمپیک آسیا برای شما هستم و از حضور شما به عنوان مشاور ویژه APC و نیز زمانی که برای این مسئولیت صرف می‌کنید قدردانی می‌کنم.

اعضای جدید هیات اجرایی کمیته پارالمپیک آسیا انتخاب شدند و در حال گسترش فعالیت‌های این کمیته هستیم و خوشبختانه برای بازی‌های پارالمپیک پاریس شرایط خوبی داریم. کمیته ملی پارالمپیک ایران با حضور شما فعال و پویاتر شده است. ایران در زمره کمیته‌های مهم و تاثیرگذار در سطح آسیا و جهان است و برای شما در رویداد پیش رو، بازی‌های پارالمپیک پاریس آرزوی موفقیت داریم.

کارگری رییس کمیته ملی پارالمپیک نیز ضمن خوشامد به طارق سوئی اظهار داشت: از حضور مجدد شما در ایران خوشحال هستم. با توجه به فعالیت‌های صورت گرفته آتیه‌ای درخشان برای APC متصور هستم و با توجه به ظرفیت بالای کشورهای آسیایی می‌بایست برای ارتقا سطح فنی و نیز گسترش رشته‌های ورزشی تلاش کنیم.

وی افزود: در حوزه آموزش نیز آمادگی خود را برای برگزاری دوره‌های مربی گری در رشته‌هایی مانند وزنه‌برداری، دو و میدانی و والیبال نشسته اعلام می‌کنیم. در راستای رشد و توسعه جنبش پارالمپیک در آسیا، کمیته ملی پارالمپیک ایران آمادگی خود را برای ایجاد مرکز آموزش رسمی APC در ۱۶ رشته ورزشی اعلام می‌کند. این مهم در ارتقای سطح دانش فنی مربیان، داوران و کلاس‌بندان تاثیر بسزایی خواهد داشت و در این مسیر از حمایت فدراسیون‌های نیز بهره‌مند خواهیم بود.

طارق سوئی دبیرکل کمیته پارالمپیک آسیا ضمن تایید توانمندی‌های فنی و علمی ایران، از تبدیل ایران به مرکز آموزش پارالمپیک آسیا استقبال و اعلام کرد در این مسیر حامی ایران خواهد بود.

طارق سوئی، به منظور حضور در مسابقات قهرمانی کشور پارادوومیدانی که با نظارت کمیته بین المللی پارالمپیک برگزار خواهد شد به ایران سفر کرده و در این رویداد به عنوان داور بین المللی IPC بر مسابقات نظارت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *