شکایت بارسلونا از اتلتیکومادرید بر سر گریزمان

مدیران باشگاه بارسلونا که معتقد هستند اتلتیکومادرید در قضیه آنتوان گریزمان اقدامی غیرورزشی انجام داده است، از این باشگاه شکایت کرده اند. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

شکایت بارسلونا از اتلتیکومادرید بر سر گریزمان

به گزارش خبرگزاری تسنیم، برخی رسانه‌های اسپانیایی روز گذشته مدعی شدند که باشگاه اتلتیکومادرید برای اینکه در پایان فصل جاری مجبور به قطعی کردن قرارداد آنتوان گریزمان نشوند، به دیه‌گو سیمئونه سرمربی آرژانتینی خود دستور داده‌اند تا از این مهاجم فرانسوی در ترکیب اصلی تیمش استفاده نکند و کمتر از او بازی بگیرد.

حالا شبکه رادیویی «کوپه» اسپانیا گزارش می‌دهد که باشگاه بارسلونا شکایتی علیه اتلتیکومادرید به علت تخطی از قانون توسط این باشگاه مطرح کرده است. بر اساس این گزارش؛ مدیران بارسلونا بر این باور هستند که اتلتیکومادرید به طور عمدی در تلاش هستند تا گریزمان به آن اندازه لازم بازی نکند تا مجبور به قطعی کردن قرارداد او و پرداخت 40 میلیون یورو به باشگاه بارسلونا نشوند.

این مهاجم فرانسوی 31 ساله که تابستان 2021 با قرارداد قرضی یک ساله با قابلیت تمدید قرضی قراردادش برای سال دوم از بارسلونا به اتلتیکومادرید پیوست، این فصل جایی در ترکیب ثابت روخی‌بلانکو نداشته است.

طبق گزارش‌های منتشر شده؛ در قراردادی که بین دو باشگاه اتلتیکومادرید و بارسلونا منعقد شده در صورتی که گریزمان این فصل در 50 درصد از دقایق کلی بازی‌های اتلتیکو به میدان برود، بند خرید 40 میلیون یورویی‌اش فعال می‌شود و این باشگاه اسپانیایی ملزم به خرید این مهاجم فرانسوی خواهد شد.

آنتوان گریزمان که فصل گذشته در 39 بازی آمار 8 گل‌زده و 7 پاس‌گل را از خود در اتلتیکومادرید برجای گذاشت، این فصل در دو بازی یک گل به ثمر رسانده است.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *