بایرلورکوزن برای جذب دائمی استانیشیچ هنوز با بایرن مونیخ مذاکره نکرده است

مدافع کروات بایرن مونیخ نمی‌خواهد پس از دوره قرضی در بایرلورکوزن به تیم سابق خود بازگردد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

نتایج زنده مسابقات ورزشی بایرلورکوزن برای جذب دائمی استانیشیچ هنوز با بایرن مونیخ مذاکره نکرده است

مطابق خبر نشریه کیکر آلمان علی رغم شایعاتی مبنی بر اینکه جوزپ استانیشیچ به ماندن در بایرلورکوزن تمایل دارد و نمی‌خواهد به تیم اصلی خود بازگردد این بازیکن نمی‌ تواند بدون توافق با بایرن مونیخ از این تیم جدا شود. این بازیکن هرگز صحبتی در مورد حضور دائم در این بایرلورکوزن نکرده و تیم قهرمان بوندسلیگا نیز هنوز گزینه‌ای برای مذاکره با بایرن مونیخ نداشته است. تا کنون، قهرمان این فصل فوتبال آلمان هیچ تلاش رسمی برای جذب این مدافع ملی پوش کروات به صورت دائم نکرده است. تنها یک گزینه برای حضور دائم این بازیکن در بای آرنا وجود دارد و آن هم این است که توماس توخل در باشگاه بایرن مونیخ بماند و عقیده‌ خود را در مورد این بازیکن را تغییر ندهد.

جوزپ استانیشیچ در تابستان گذشته و در فصل نقل و انتقالات با قراردادی قرضی از بایرن‌مونیخ به بایرلورکوزن پیوست و در فصل جاری یکی از بهترین های تیم ژابی آلونسو بود و در زمان حضور چه به عنوان بازیکن ثابت و چه بازیکن تعویضی گل های حساسی را به خصوص در هفته های پایانی برای تیم بایرلورکوزن به ثمر رساند.

از جمله گل های حساس او گل تساوی در ثانیه پایانی بازی مقابل رم در نیمه نهایی لیگ اروپا بود که تعداد بازی های بدون شکست تیم ژابی آلونسو را به ۵۰ رساند تا این تیم به تنهایی از این حیث در تاریخ رکورددار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *