براردی با ساسولو تمدید کرد پسر سیمئونه به ناپولی پیوست

در تازه ترین جابجایی های بازار نقل و انتقالات فوتبال اروپا، جووانی سیمئونه به تیم تحت هدایت لوچانو اسپالتی پیوست و هافبک ایتالیایی ساسولو هم قراردادش را تمدید کرد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

براردی با ساسولو تمدید کرد پسر سیمئونه به ناپولی پیوست

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دومنیکو براردی قراردادش با تیم ساسولو را تا سال 2027 تمدید کرد. این هافبک 28 ساله ایتالیایی جزو بازیکنانی بود که تصور می‌شد در پنجره نقل و انتقالات تابستانی امسال جابجا شود و یوونتوس هم یکی از مشتریان او بود. این اتفاق در نهایت رخ نداد و بازیکن تصمیم گرفت قراردادش که تا سال 2024 اعتبار داشت را برای سه سال دیگر تمدید کند.

براردی جزو آن دسته از بازیکنانی بود که سال 2013 ساسولو را از از دسته دوم فوتبال ایتالیا به سری A رساندند و تا کنون در این رقابت‌ها بیش از 100 گل برای سبزومشکی‌پوشان به ثمر رسانده است. او فصل گذشته تعداد مجموع گل‌ها و پاس‌های گلش را دو رقمی کرد.

دیگر اتفاق جدید بازار نقل و انتقالات پیوستن جووانی سیمئونه فرزند دیه‌گو سیمئونه سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید به ناپولی بود. این مهاجم آرژانتینی که فصل گذشته برای هلاس ورونا توپ می‌زد، به صورت قرضی و با بند خرید اجباری به ناپولی پیوسته است. البته اجباری شدن بند خرید او مشروط به کسب سهمیه لیگ قهرمانان توسط ناپولی است. جووانی سیمئونه در ناپولی جای دریس مرتنس را پر خواهد کرد، کسی که به عنوان بازیکن آزاد از آبی‌پوشان شهر ناپل جدا شد. سیمئونه در 35 بازی فصل گذشته‌اش برای هلاس ورونا 17 گل به ثمر رساند. ناپولی در روزهای آینده از دو بازیکن جدیدش هم رونمایی خواهد کرد که یکی از آنها جاکومو راسپادوری دیگر بازیکن ساسولو است و دیگری تانگوی اندومبله از تاتنهام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *