امیدوارم بهترین دروازه‌بان جهان در پورتو بماند

ژوائو ماریو، مدافع پورتو، دیوگو کاستا را بهترین دروازه‌بان جهان می‌داند و از او می‌خواهد که در پورتو بماند. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

نتایج زنده مسابقات ورزشی امیدوارم بهترین دروازه‌بان جهان در پورتو بماند

ژوائو ماریو از دیوگو کاستا می‌خواهد که در پورتو بماند. مدافع کناری پورتو صبح چهارشنبه در حاشیه تمرینات پیش فصل تیمش با خبرنگاران گفتگو کرد.

ماریو درباره وضعیت کاستا که همراه تیم ملی پرتغال در یورو 2024 عملکرد درخشانی داشته، گفت: “البته که می‌خواهم او بماند. از نظر من او بهترین دروازه‌بان جهان است و حفظ او در این فصل عالی خواهد بود. پورتو و هواداران از او بسیار سپاسگزار خواهند بود. هنوز فرصت صحبت با او را نداشته‌ام، او باید پیام‌های زیادی دریافت کرده باشد.”او با اشاره به عملکردی که او در بازی اسلوونی نشان داد و موجب صعود تیمش به یک چهارم نهایی یورو شد گفت: “من برای او خیلی خوشحال شدم. او دوست خوبی برای همه افراد حاضر در رختکن است. همه ما از درخشش او برای تیم ملی، با یک بازی عالی و زنده نگه داشتن شانس صعود ما در مسابقات قهرمانی اروپا، بسیار خوشحال شدیم. برای او بسیار خوشحالم و فقط بهترین‌ها را در بازی‌های آینده برای او می‌خواهم.”او با اشاره به بازی مقابل فرانسه در دور یک چهارم نهایی عنوان کرد: “باز هم باید بگویم که از درخشش او خیلی خوشحال شدم. برای او در این بازی هم بهترین‌ها را آرزو می‌کنم. روز جمعه، مقابل فرانسه، بازی سختی خواهد بود و امیدوارم بتوانیم پیروز شویم. همه ما پرتغالی‌ها می‌خواهیم که بهترین نتیجه را کسب کنیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *