حقدوست: پیشنهاد های بهتر داشتم اما در پیکان ماندم احساس آرامش می‌ کنم

هافبک تیم فوتبال پیکان مدعی شد با وجود دریافت پیشنهادهای مالی بهتر تصمیم به ماندن در این تیم گرفته است. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

حقدوست: پیشنهاد های بهتر داشتم اما در پیکان ماندم احساس آرامش می‌ کنم

درباره تمدید قراردادش با باشگاه پیکان گفت: من اینجا احساس آرامش دارم و کار کردن با مجتبی حسینی را دوست دارم به همین دلیل تصمیم به ماندن گرفتم. چند پیشنهاد هم داشتم که بیشتر از پیکان به من پول می‌دادند، ولی برایم پول مهم نبود و بیشتر مسائل فنی و پیشرفت فوتبالی را در نظر گرفتم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا پیکان می‌تواند در لیگ جدید بهتر از فصل گذشته نتیجه بگیرد؟»، خاطر نشان کرد: فصل گذشته هم تیم خوبی داشتیم، ولی در بعضی از بازی‌ها بدشانسی آوردیم و بد موقع گل می‌خوردیم. برای فصل جدید اما تیم قوی‌تری خواهیم داشت و تلاش ما این است که خیلی بهتر از فصل گذشته نتیجه بگیریم.

هافبک تیم فوتبال پیکان در مورد بازی دوستانه تیمش برابر پرسپولیس که با شکست شاگردان حسینی همراه شد، اظهار داشت: تیم ما به هیچ عنوان مستحق شکست نبود و متأسفانه از فرصت‌ها استفاده نکردیم. در نیمه اول چهار پنج موقعیت خوب داشتیم و اگر از این فرصت‌ها استفاده می‌کردیم قطعاً پرسپولیس را شکست می‌دادیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *