فروزان دوباره در گل‌گهر

دروازه‌بان ذوب‌آهن قبل از دیدار با گل‌گهر سیرجان در کنار هم‌بازیان سابق خود دیده شد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

فروزان دوباره در گل‌گهر

محسن فروزان که پس از دو سال و نیم حضور موفق در گل‌گهر تصمیم به جدایی از این تیم گرفت و در نقل و انتقالات زمستانی راهی ذوب‌آهن اصفهان شد، در آخرین بازی فصل به مصاف تیم سابقش رفت که توانستند به برتری ارزشمندی در سیرجان دست پیدا کنند.

این دروازه‌بان پیش از 90 دقیقه بازی دیروز و برتری تیمش، بنابر درخواست علیرضا علیزاده و دیگر بازیکنان گل‌گهر، در عکس تیمی آنها شرکت کرد تا تصویر او در کنار 11 نفر تیم رقیب و هم‌تیمی‌های قبلی به ثبت برسد.

محسن فروزان که در تابستان 1400 به گل‌گهر سیرجان رفت و 13 کلین‌شیت به ثبت رساند و بعد از دو سال و نیم حضور، در دور برگشت این فصل برای ذوب‌آهن به میدان رفت، دیروز برد ارزشمندی همراه با گاندوها کسب کرد و بازگشت موفقی به سیرجان داشت تا کسب سه امتیاز آنها را به رتبه پنجم جدول برساند.

این دروازه‌بان که ارتباط خوبی با گل‌گهری‌ها داشته، روز گذشته در آخرین عکس تیمی فصل در جمع بازیکنان نماینده سیرجان حاضر شد و تصویر جالبی از آنها به ثبت رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *