نوروزی: شیرینی قهرمانی در مسابقات فیتنس را هیچ وقت فراموش نمی‌کنم/ امیدوارم لوکادیا همانی باشد که هواداران می‌خواهند

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز خرسندی از قهرمانی در مسابقات فیتنس استایل قهرمانی کشور گفت، این موفقیت را هیچ وقت فراموش نمی کند. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

نوروزی: شیرینی قهرمانی در مسابقات فیتنس را هیچ وقت فراموش نمی‌کنم/ امیدوارم لوکادیا همانی باشد که هواداران می‌خواهند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رضا نوروزی مهاجم پیشین تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس که سال قبل در اولین دوره مسابقات فیتنس موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی شد، این بار در رشته فیتنس استایل و در دسته قدی مثبت 185 سانتیمتر، موفق شد به عنوان قهرمانی دست پیدا کند. در دسته آخر فیتنس استایل، نوروزی هم در راند فیگور و هم در راند کت و شلوار توانست قهرمان شود تا به‌عنوان یک فوتبالیست سابق در یک رشته دیگر به قهرمانی برسد.

رضا نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، درباره قهرمانی در رشته فیتنس استایل گفت:‌ همه می‌دانند این ورزش چقدر سخت و طاقت‌فرساست، وقتی یک ورزشکار در این رشته موفقیت یا قهرمانی به دست می‌آورد به معنای واقعی خستگی از بدنش بیرون می‌آید. من خیلی زحمت کشیدم تا قهرمان شوم، سال گذشته هم لیاقت قهرمانی را داشتم، ولی برخی مسائل باعث شد تا این اتفاق رخ ندهد. امسال اما خدا را شکر همه چیز برایم خوب پیش رفت و در نهایت هم مزد زحمات شبانه‌روزی‌ام را گرفتم.

تیم فوتبال پرسپولیس , بدنسازی و پرورش اندام ,

نوروزی در پاسخ به این پرسش که «چه اتفاقاتی باعث قهرمان نشدنش در سال گذشته شد؟»، یادآور شد: مهمترین موضوع داوری‌ها بود که به نظرم چندان قوی نبود، ولی امسال داوری‌ها خوب بود. خوشحالم که این عنوان را به دست آوردم و جا دارد از همه اعضای خانواده‌ام و همچنین کسانی که در این راه به من کمک کردند، تشکر کنم. من شیرینی این قهرمانی را هیچ وقت فراموش نمی‌کنم.

مهاجم پیشین تیم ملی در پاسخ به این پرسش که «چرا تصمیم گرفت ورزش بدنسازی را به شکل جدی دنبال کند؟»، اظهار داشت: وقتی علاقه نباشد هیچ موفقیتی به دست نمی‌آید. من به این رشته ورزشی علاقه داشتم و زحمت و سختی کشیدم تا به هدف‌هایم برسم. البته با این قهرمانی قرار نیست کار من تمام شود. من دنبال افتخارات بزرگ‌تری در بدنسازی هستم و باید بیشتر از گذشته تلاش کنم.

نوروزی در پاسخ به این پرسش که «فوتبال سخت‌تر است یا بدنسازی؟»، تأکید کرد: نمی‌توانم بگویم کدامیک سخت‌تر هستند، چون هر کدام از آنها سختی‌های خاص خودشان را دارند. وقتی به گذشته فکر می‌کنم در مورد فوتبال به بدشانسی‌ها فکر می‌کنم و مصدومیت‌هایی که اجازه نداد به آن چیزهایی که می‌خواهم برسم. با این حال بهتر است به آینده فکر کنم و امیدوارم در رشته بدنسازی شرایط برای من خوب جلو برود.

تیم فوتبال پرسپولیس , بدنسازی و پرورش اندام ,

مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس در مورد شرایط نه چندان خوب این تیم در شروع فصل جدید لیگ برتر هم گفت:‌ می‌دانم که هواداران بابت از دست دادن چهار امتیاز ناراحت هستند، ولی لیگ تازه شروع شده است و پرسپولیس هم نیاز به زمان دارد. هواداران باید حمایت کنند و امیدوارم پرسپولیس از همین هفته بردهایش شروع شود.

نورزوی در مورد اضافه شدن لوکادیا به خط حمله پرسپولیس تصریح کرد: او در تیم‌های خوبی بازی کرده است و امیدوارم همانی باشد که کادر فنی و هواداران انتظار دارند. پرسپولیس فصل قبل هم در خط حمله مشکل داشت و امیدوارم این مشکل برطرف شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *