فرزندان مهاجم سابق بارسلونا از رئال مادرید جدا شدند

فرزندان ایدور گودجانسن بازیکن اسبق ایسلندی بارسلونا و چلسی از رئال مادرید جدا شدند. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

فرزندان مهاجم سابق بارسلونا از رئال مادرید جدا شدند

آندری و دنی هر دو فرزند ایدور گودجانسن در آکادمی رئال مادرید توپ می زدند اما هر دوی آنها در این تابستان رئال مادرید را ترک کردند و راهی لیگ سوئد شدند. آندری 20 ساله در تیم ملی بزرگسالان ایسلند هم عضویت دارد اما از نیمکت نشینی در تیم رزرو رئال مادرید یعنی کاستیا خسته شد و به همین خاطر راه انتقال به تیم نورکوپینگ در لیگ سوئد را در پیش گرفت. از سویی روز گذشته اعلام شد که دنی گودجانسن 16 ساله هم آکادمی رئال مادرید را به مقصد مالمو سوئد ترک کرده و در آکادمی باشگاه قدیمی و ریشه دار سوئدی توپ خواهد زد.

دنی گودجانسن در روزهای اخیر قراردادش را با رئال مادرید فسخ کرده بود و تصمیم گرفت که راهی سوئد شود. بدین ترتیب دنی به برادرش و البته بقیه اعضای خانواده اش که در کشور ایسلند هستند، نزدیک تر خواهد شد. آندری و دنی هر دو در لندن متولد شده اند چرا که پدرشان در آن زمان در چلسی توپ می زد.

برادران گودجانسن در سال 2018 از آکادمی بارسلونا راهی رئال مادرید شدند. آندری سال گذشته در 21 بازی خود در کاستیا چهار گل زده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *