آنچلوتی: چوامنی واقعاً خوب بازی کرد/ مودریچ جاودانه است

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید از عملکرد بازیکنانش مقابل سلتاویگو ابراز رضایت کرد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

آنچلوتی: چوامنی واقعاً خوب بازی کرد/ مودریچ جاودانه است

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی در پی برتری 4 بر یک بامداد امروز (یکشنبه) شاگردانش در خانه سلتاویگو در چارچوب هفته دوم لالیگای اسپانیا گفت: چوامنی ویژگی‌های متفاوتی با کاسمیرو دارد. او در این دیدار واقعاً خوب بازی کرد و نشان داد که در تمرینات چه کارهایی را به خوبی انجام داده است. اورلین به خوبی دفاع کرد و از ایفای نقش خود در عملکرد تیم لذت برد. او راحت به نظر می‌رسید چون مودریچ، کاماویگا و او در کنار والورده که همیشه کار مهمی در کارهای دفاعی تیم انجام می‌دهد، کار بزرگی انجام دادند.

وی همچنین در تمجید از هافبک کرواتش که در این بازی گل دوم کهکشانی‌ها را به ثمر رساند، اظهار داشت: مودریچ جاودانه است. او بازیکنی باهوش و کاملاً آماده است و واقعا خوب بازی می‌کند. گل لوکا روند بازی را تغییر داد چون تا زمان گل او بازی یکنواخت بود و واقعاً بازی رقابتی بود.

کارلتو در ارزیابی بازی هم خاطرنشان کرد: سلتاویگو در نیمه اول فشار آورد. آنها به خوبی ما را تحت‌فشار قرار دادند و ما در مالکیت توپ مشکل داشتیم. در نیمه دوم قدرت آنها کاهش پیدا کرد و ما به خوبی از خط دفاعی بازیسازی کردیم و انتقال توپ‌های تماشایی داشتیم.

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید همچنین در خصوص استفاده از هافبک اروگوئه‌ای‌اش در پست بال هجومی و گلزنی در این دیدار گفت: والورده در پست بال هجومی هم خوب است و در آنجا راحت است. او همچنین هافبک میانی بسیار خوبی است. فدریکو در این پست به ما کمک زیادی می‌کند، مخصوصاً در دفاع چون به قویتر شدن تیم کمک می‌کند. اکنون رودریگو بازگشته است، او کیفیت بالایی دارد و این نیز به ما کمک خواهد کرد. این تیم با رودریگو متفاوت بازی خواهد کرد، اما فدریکو کاملاً توانایی بازی در میانه میدان را دارد. او شروع به گلزنی کرده و این مهم است.

آنچلوتی همچنین درباره پنالتی که کریم بنزما در دقیقه 87 در اختیار ادن اِزار قرار داد، اما این هافبک بلژیکی نتوانست آن را گل کند، اظهار داشت: این یک حرکت واقعاً دوست‌داشتنی از سوی کریم بود که ضربه پنالتی را به اِدن داد. اِزار در راه بازگشت است. مهم نیست که او پنالتی را از دست داد. ادن نشان می‌دهد که در مسیر درستی قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *