مربی مس کرمان: دروازه‌ بان ما به‌ خاطر قطعی برق دید کافی نداشت قرار بود مشکلات مسجدسلیمان برطرف شود

مربی تیم مس کرمان از قطعی برق ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان در جریان دیدار این تیم با شاگردان محمدرضا مهاجری انتقاد کرد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

مربی مس کرمان: دروازه‌ بان ما به‌ خاطر قطعی برق دید کافی نداشت قرار بود مشکلات مسجدسلیمان برطرف شود

درباره شکست 3 بر 2 مس کرمان مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: اسکلت تیم را از سال گذشته حفظ کردیم و دیدارهای دوستانه خوبی داشتیم. از عملکرد بازیکنان راضی هستیم، اما از نتیجه رضایت نداریم. امیدوارم نقاط ضعف تیم را ظرف هفته‌های آینده برطرف کنیم و بازیکنان جدیدی به خدمت بگیریم.

وی در مورد قطعی برق ورزشگاه شهید بهنام محمدی، پیش از به ثمر رسیدن گل سوم نفتی‌ها تصریح کرد: زمانی که بازی با نتیجه 2-2 دنبال می‌شد، بخشی از برق ورزشگاه قطع شد که در دید بازیکنان تأثیرگذار بود؛ به‌ویژه برای دروازه‌بان ما. با ناظر و داور صحبت کردیم و گفتیم چگونه بازی را با این شرایط ادامه می‌دهید. بازیکن نفت در ادامه شوت از راه دوری زد که دروازه‌بان ما دید کافی نداشت و توپ وارد دروازه‌مان شد.

مربی مس کرمان با انتقاد از وضعیت میزبانی نفت مسجدسلیمان بیان کرد: در جلسه‌ای که با سهیل مهدی داشتیم، گفتیم که در تأیید ورزشگاه‌ها جدی‌تر باشند. مدیران سازمان لیگ گفته بودند ورزشگاه‌ها را بیشتر ارزیابی می‌کنند و تعدادی از باشگاه‌ها برای شرایط مسجدسلیمان نامه نوشتند. مشکلات این شهر قرار بود برطرف شود، اما فکری درباره این موضوع نشد و از این بابت ضرر کردیم. حتی نشست خبری هم به دلیل قطعی برق برگزار نشد.

محمودی‌نیا از فاصله فرودگاه شهر اهواز تا استادیوم خانگی نفت MIS انتقاد کرد و به تسنیم گفت: فاصله فرودگاه تا ورزشگاه در آیین‌نامه مشخص است. این پیروزی را به نفت مسجدسلیمان تبریک می‌گویم و بهانه نمی‌آوریم، اما برای ورزشگاه شهید باهنر کرمان سخت‌گیری زیادی می‌کنند و این اتفاق باید برای همه باشگاه‌ها رخ دهد. تیم باید به دنبال برطرف کردن اشکالات فنی خود باشد، اما اعضای تیم برای رسیدن به ورزشگاه (مسجدسلیمان) دو ساعت در اتوبوس بودند.

وی درباره اقدام باشگاه مس کرمان برای جذب دو بازیکن خارجی عنوان کرد: یک بازیکن برزیلی و یک بازیکن اسکاتلندی را در نظر داریم. فرآیند جذب بازیکن خارجی دشوار و زمانبر شده و قرار است این نفرات ظرف یکی دو هفته اخیر به ایران بیایند. ما اخیراً با عارف رستمی و محمد قاسمی‌نژاد قرارداد بستیم، اما به‌خاطر مشکلات گرفتن رضایتنامه و ایفمارک نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *