شکایت دو باشگاه لیگ برتری رد شد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود را در خصوص شکایت دو باشگاه هوادار و صنعت مس کرمان علیه نفت مسجد سلیمان صادر کرد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

شکایت دو باشگاه لیگ برتری رد شد

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، باشگاه هوادار شکایت خود را علیه باشگاه نفت مسجد سلیمان مبنی بر استفاده از بازیکن غیر مجاز در هفته اول رقابتهای لیگ برتر با این توضیح که باشگاه نفت مسجد سلیمان به موجب دادنامه شماره ۱۶۸۹ مورخ ۱۴ تیر ماه اصداری از سوی کمیته انضباطی، از ثبت بازیکن جدید تا زمان تسویه کامل دیون محروم بوده است اما مبادرت به ثبت بازیکن کرده است، را به کمیته انضباطی ارسال کرد.

با توجه به استناد مدارک و دلایل موجود در پرونده و بررسی‌های صورت گرفته، موضوع شکایت منطبق با مصادیق مندرج در ماده ۶۱ مقررات انضباطی تشخیص داده نمی‌شود و بر همین اساس مستند به ماده ۹۵ مقررات انضباطی، حکم بر برائت باشگاه نفت مسجد سلیمان صادر می‌شود. رای صادره ظرف مدت ۷ روز نزد کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدید نظر است.

در خصوص شکایت باشگاه صنعت مس کرمان علیه باشگاه نفت مسجد سلیمان مبنی بر استفاده از بازیکن غیر مجاز به نام پیمان رنجبری در دیدار روز ۲۱ مرداد ماه با این توضیح که باشگاه نفت مسجد سلیمان، بازیکن موضوع شکایت را علیرغم بسته بودن پنجره نقل و انتقالات این باشگاه توسط فیفا و کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال به عنوان یک بازیکن جدید در ترکیب خود استفاده کرده است، با توجه به اسناد و مدارک و دلایل موجود در پرونده کمیته تعیین وضعیت مبنی بر تعیین تکلیف دیون باشگاه نفت مسجد سلیمان و منتفی شدن دادنامه سابقه الصدور این کمیته، موضوع شکایت منطبق با مصادیق مندرج در ماده ۶۱ مقررات انضباطی تشخیص داده نمی‌شود و بر همین اساس مستند به ماده ۹۵ مقررات انضباطی حکم بر برائت باشگاه و بازیکن موضوع شکایت صادر می‌شود. رای صادره ظرف مدت ۷ روز نزد کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدید نظر خواهی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *