حمله بی‌رحمانه به ستاره چاق دورتموند!

مارکوس بابل شدیدا از نیکلاس زوله به خاطر اضافه وزنش در مقطع پایانی فصل گذشته انتقاد کرد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

حمله بی‌رحمانه به ستاره چاق دورتموند!

انتظار می‌رود ستاره‌های دورتموند روز چهارشنبه از تعطیلات بازگردند. سپس یک ارزیابی کلی از نظر فرم بدنی روی بازیکنان انجام خواهد شد و نگاه‌ها به نیکلاس زوله است.

اسپورت بیلد گزارش داده بود که مدافع میانی قبل از رفتن به تعطیلات هشدار سختی از سوی لارس ریکن و سباستین کِل دریافت کرد: آنها انتظار دارند سوله با فرم عالی بازگردد. هشداری که به نظر می‌رسد زوله آن را درک کرده است. او می‌داند که اکنون باید مسئولیت پذیر باشد.

دلیل هشدار؟ این مدافع در ماه‌های اخیر وضعیت بدنی نامناسبی داشته و گفته می‌شود وزن او به طور قابل توجهی از مرز 110 کیلوگرم فراتر رفته است.

مارکوس بابل، بازیکن سابق آلمان، در انتقال از زوله گفت: به نظر من این تقریبا افتضاح است، اینکه پول زیادی (14 میلیون یورو) به دست بیاورم و بعد بگویم، برایم مهم نیست چطور راه می‌روم. برایم مهم نیست که باشگاه در مورد من چه فکری می‌کند. فکر نمی‌کنم این کار درستی باشد. هر کاری که می‌کنم خوب است اما بعد بیایم و بگویم متاسفم.

بابل زوله را از زمان حضورشان در هوفنهایم می‌شناسد. بابل 51 ساله در آن زمان مربی بود و زوله یک استعداد در زیر 17 سال‌ها محسوب می‌شد. بابل به یاد می‌آورد: آنها از من خواستند که با یک بازیکن بسیار با استعداد صحبت کنم. او با خانواده اش آنجا بود. در تمام هفته او از پیتزا گرفته تا همبرگر و شنیسل با سیب زمینی سرخ کرده می‌خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *