گل‌ محمدی: ذوب‌آهن بعد از ۱۰ نفره شدن فقط یک هدف داشت از شرایط تمرینی لوکادیا اطلاع زیادی نداریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در بازی مقابل ذوب آهن زدن گل اول مهم بود، ولی بدشانس بودیم و ذوب آهن به هدفش رسید. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

گل‌ محمدی: ذوب‌آهن بعد از ۱۰ نفره شدن فقط یک هدف داشت از شرایط تمرینی لوکادیا اطلاع زیادی نداریم

یحیی گل‌محمدی در گفت‌وگو با سایت باشگاه پرسپولیس، درباره بازی تیمش برابر ذوب‌آهن اظهار داشت: در مجموع بازی خوبی بود. هدف ما کسب سه امتیاز بود و کنترل بازی را هم در دست داشتیم‌. گردش توپ خوبی داشتیم، ولی در عین حال تیم حریف تمرکز دفاعی بالایی داشت و دنبال این بود که حداقل امتیاز را بگیرد.

وی ادامه داد: در این بازی‌ها زدن گل اول خیلی مهم است. وقتی حریف اینگونه دفاع می‌کند ممکن است موقعیت‌های زیادی به دست نیاید و باید از تک موقعیت‌ها استفاده کنیم. البته بدشانس هم بودیم و دو توپ‌مان به تیر خورد و موقعیت‌های دیگری هم داشتیم که گل‌ نشد. در مجموع بازیکنانم تلاش خود را کردند، ولی در کسب سه امتیاز موفق نبودیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطر نشان کرد: در شروع لیگ با توجه به اینکه بازیکنان به طور صد درصد در شرایط بازی نیستند همه تیم‌ها از لحاظ هماهنگی و بدنی مشکل دارند. ذوب‌آهن وقتی 10 نفره شد فقط یک هدف داشت که گل نخورد و به هدفش هم رسید.

گل‌محمدی درباره بازی بعدی تیمش برابر فولاد گفت: باید ریکاوری خوبی داشته باشیم و به سرعت آماده شویم برای بازی بعد که اولین بازی خانگی ماست. باید بتوانیم از امتیاز میزبانی استفاده کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره جذب یورگن لوکادیا هم گفت: او بازیکن کارنامه‌داری است و امیدواریم با شرایط خوبی به تمرینات اضافه شود و بتواند به تیم کمک کند. اطلاع زیادی از شرایط تمرینی او نداریم. فکر می‌کنم آخرین بازی‌ که کرده 100 روز پیش بوده و اطلاعات زیادی نداریم که در این مدت چطور تمرین کرده است، ولی امیدواریم آماده به تمرینات اضافه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *