حذف لورکوزن در دور نخست توسط حریف دسته سومی پاس گل‌ های بی‌ ثمر آزمون در حضور یک نیمه‌ ای

تیم فوتبال بایرلورکوزن در روزی که سردار آزمون را در ترکیب اصلی قرار داده بود، در نخستین دور از رقابت های جام حذفی آلمان از گردونه مسابقات کنار رفت. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

حذف لورکوزن در دور نخست توسط حریف دسته سومی پاس گل‌ های بی‌ ثمر آزمون در حضور یک نیمه‌ ای

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دومین روز از دور نخست رقابت‌های جام حذفی آلمان، امروز (شنبه) چند بازی برگزار شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال بایرلورکوزن برابر میزبان دسته سومی خود تیم الورسبرگ با نتیجه 4 بر 3 تن به شکست داد و به این ترتیب خیلی زود حذف شد.

در این بازی که سردار آزمون از ابتدا در ترکیب اصلی لورکوزن قرار داشت و بین دو نیمه جای خود را به پائولینیو داد، روشلت در دقیقه 3، کوفی در دقیقه 17، اشنلباخر در دقیقه 37 و کنراد در دقیقه 74 برای تیم میزبان گلزنی کردند و هلوژک در دقیقه 5، آرانگوییز در دقیقه 30 (هر دو روی پاس سردار آزمون) و پاتریک شیک در دقیقه 89 گل‌های تیم تحت هدایت جراردو سئوانه را به ثمر رساندند.

همزمان با این بازی یک نتیجه عجیب نیز در مصاف تیم دسته دومی پادربورن برابر تیم آینهایت ورنیگرود رقم خورد که در آن تیم پادربورن میزبان دسته پنجمی خود را با نتیجه عجیب 10 بر صفر شکست داد.

در سایر بازی‌ها تیم لوبک با نتیجه یک بر صفر بر هانزاروشتوک غلبه کرد و مصاف هامبورگ با بایروث پس از تساوی در وقت‌های معمول به وقت‌های اضافه کشیده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *