طاهری: در این ۵ روز چه اتفاقی افتاد که ورود تماشاگر به ورزشگاه آزاد شد؟! برای استقلال خواب‌هایی دیده‌اند

سرپرست تیم فوتبال استقلال از سازمان لیگ خواست دلیل قانع کننده ای بیاورد که چرا بازی هفته اول این تیم مقابل سپاهان بدون تماشاگر برگزار شده است. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

طاهری: در این ۵ روز چه اتفاقی افتاد که ورود تماشاگر به ورزشگاه آزاد شد؟! برای استقلال خواب‌هایی دیده‌اند

بیژن طاهری سرپرست تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با رسانه این باشگاه، درباره اطلاعیه جدید سازمان لیگ اظهار داشت: اول اینکه در این پنج روز چه اتفاقی افتاد که به یکباره شرایط عوض شد؟! چه تجهیزاتی در این پنج روز کامل شد که ورود تماشاگران به برخی ورزشگاه‌ها آزاد شده است؟! این یک تبعیض آشکار است که علیه ما رقم خورده است.

وی افزود: سازمان لیگ باید یک دلیل قانع‌کننده بیاورد که هواداران ما قانع شوند. چرا ما باید در هفته اول بدون تماشاگر مقابل رقیب‌مان بازی کنیم، ولی این هفته رقبای ما با حضور تماشاگران‌شان بازی کنند؟ سازمان لیگ این موضوع را برای ما و هواداران‌مان روشن کند که چه اتفاقی افتاده است؟ ما نسبت به این موضوع اعتراض داریم، چون حق هواداران‌مان است و احساس می‌کنیم که برای استقلال خواب‌هایی دیده‌اند. ما سال گذشته و سال‌های قبل هم مشابه این کارها را دیده‌ایم، ولی مصمم به موفقیت هستیم و از الان می‌گوییم که بازی برگشت ما مقابل سپاهان باید بدون تماشاگر برگزار شود.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در خاتمه خاطرنشان کرد: سازمان لیگ برای اینکه عدالت رعایت شده و ثابت شود به همه تیم‌ها نگاه یکسان وجود دارد، باید دیدار استقلال مقابل سپاهان در نیم‌فصل دوم را بدون تماشاگر برگزار کند تا شرایط، مشابه ورزشگاه آزادی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *