باشگاه استقلال قرارداد مرادمند را به طور خودکار تمدید کرد

باشگاه استقلال با استفاده از ماده ۲۷ دستورالعمل ناظر بر قراردادها، قرارداد محمدحسین مرادمند را تمدید کرد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

نتایج زنده مسابقات ورزشی باشگاه استقلال قرارداد مرادمند را به طور خودکار تمدید کرد

سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال پیش از لیگ بیست و سوم برای جلوگیری از جلوگیری از سوءاستفاده‌های سال‌های اخیر بازیکنان و مدیران برنامه از قراردادهای یک ساله، ماده‌ای در دستورالعمل ناظر بر قراردادها تدوین کرد که به واسطه آن، باشگاه‌ها می‌توانند قراردادهای یک ساله را به طور خودکار تمدید کنند.

در ماده ۲۷ این دستورالعمل آمده است: “باشگاه این حق را دارد تا در صورت تمایل، قرارداد بازیکن را به صورت یک طرفه برای فصل بعد نیز تمدید نماید. مشروط بر این که تا تاریخ سی‌ام اردیبهشت سال بعد، تمایل کتبی خود را به بازیکن و سازمان لیگ اعلام کرده باشد و ۲۵ درصد نیز به قرارداد فصل بعد وی اضافه نمایند.”

با این حال سازمان لیگ فوتبال باتوجه به طولانی شدن لیگ بیست و سوم به خاطر برگزاری جام ملت‌های آسیا، در نامه‌ای به تاریخ سی و یکم اردیبهشت به باشگاه‌ها اعلام کرد که تا یک هفته پس از پایان مسابقات توانایی استفاده از ماده ۲۷ دستورالعمل ناظر بر قراردادها را دارند. به عبارتی باشگاه‌های لیگ برتری تا تاریخ ۱۹ خرداد فرصت استفاده از این ماده را داشتند.

در همین راستا، یکی از باشگاه‌هایی که از این ماده برای تمدید قرارداد بازیکنانش استفاده کرده، استقلال بوده که در تاریخ ۱۷ خرداد با ارسال نامه‌ای اقدام به تمدید قرارداد یک ساله محمدحسین مرادمند کرده تا این بازیکن با افزایش ۲۵ درصدی قراردادش برای یک فصل دیگر در استقلال ماندنی شود. این اتفاق در حالی است که مرادمند مدعی شده بود که قراردادش با استقلال به پایان رسیده ولی راغب به تمدید قرارداد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *