استقلال در لیگ بیست و چهار رکورد می‌زند!

استقلالی‌ها در لیگ بیست و چهارم یک رکورد دیگر به دست خواهند آورد.برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

استقلال در لیگ بیست و چهار رکورد می‌زند!

استقلالی‌ها فصل گذشته به اولین باشگاهی تبدیل شدند که 1000 گل در لیگ برتر به ثمر رسانده است و در لیگ بیست و چهارم می‌توانند به مرز 1300 امتیاز برسند.

استقلالی‌ها در بیست و سه دوره اخیر لیگ برتر مجموعا 1293 امتیاز کسب کردند و بیشترین امتیاز را در بین تیم‌هایی لیگ برتری به دست آوردند، بعد از آنها پرسپولیس با 1272، سپاهان 1206 و ذوب آهن با 1016 امتیاز در رتبه‌های بعدی حضور دارند.

مجموع امتیازات استقلال نسبت به قهرمانی‌های کمتری که نسبت به سپاهان و پرسپولیس دارند نشان از این دارد که آنها در صورتی که قهرمان لیگ هم نشده‌ باشند همواره از تیم‌های بالانشین جدول بودند و در کورس قهرمانی حضور داشتند.

استقلالی‌ها برای رسیدن به امتیاز 1300 به 2 پیروزی و یک تساوی نیاز دارند که باید دید در 3 هفته ابتدایی لیگ بیست و چهارم می‌توانند این رکورد را به دست آورند یا به زمان بیشتری برای رسیدن به این امتیاز نیاز دارند.

آبی‌های پایتخت بیشترین گل‌ زده و بیشترین امتیاز را در بین تیم‌های لیگ برتر در اختیار دارند و هجومی‌ترین تیم تاریخ لیگ برتر به حساب می‌آیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *