گزارش آماری/ 61 درصد بردهای استقلال با یک هیچ؛ بردهای اقتصادی به قهرمانی ختم می شود؟

بیشترین بردهای استقلال در این فصل، با نتیجه یک بر صفر مقابل حریفانش به دست آمده است. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

نتایج زنده مسابقات ورزشی گزارش آماری 61 درصد بردهای استقلال با یک هیچ؛ بردهای اقتصادی به قهرمانی ختم می شود

دیدار استقلال و گل گهر سیرجان در هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر با تک گل روزبه چشمی در دومین دقیقه از وقت‌های اضافه نیمه اول، با نتیجه یک بر صفر به سود آبی پوشان تهرانی به پایان رسید تا یازدهمین برد یک بر صفر استقلال در جدول نتایج به دست آمده باشد.

جو.اد نکونام و شاگردانش در فصل جاری و تا پایان هفته بیست و نهم موفق به ثبت 18 برد، 10 تساوی و 1 شکست شده اند.

نکته قابل توجه اینکه 61 درصد از بردهای استقلال در اقتصادی‌ترین حالت ممکن و با نتیجه یک بر صفر به دست آمده است.

استقلال در مقابل ملوان، استقلال خوزستان، مس رفسنجان و آلومینیوم اراک در نیم‌فصل اول و در برابر صنعت نفت آبادان، سپاهان، استقلال خوزستان، هوادار، آلومینیوم اراک، فولاد و گل گهر سیرجان در نیم‌فصل دوم موفق به ثبت این یازده پیروزی شده است.

علاوه بر این، 4 برد دیگر از این 18 برد شاگردان نکونام با اختلاف یک گل به دست آمده است. آبی‌ها در مقابل هوادار با نتیجه سه بر دو، در مصاف با پیکان، با نتیجه دو بر یک، در دیدار با شمس آذر، با نتیجه 3 بر دو و در نهایت در بازی مقابل ذوب آهن با نتیجه دو بر یک پیروز میدان بوده‌اند. 83 درصد مجموع بردهای آبی‌پوشان پایتخت، با حداقل تفاضل گل در یک دیدار همراه بوده است.

استقلال اما با 38 گل زده، صاحب چهارمین خط حمله برتر لیگ بوده که این آمار، ضعیفترین عملکرد تهاجمی بین 4 تیم بالای جدول را نشان می‌دهد.

استقلال اگر بتواند قهرمان لیگ برتر شود، در اقتصادی ترین حالت ممکن جام را بالای سر برده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *