سه تیم اروپایی که در قرن 21 بدون حتی یک باخت قهرمان لیگ شدند

فصل 2023/24 از رقابت های بوندسلیگای آلمان به پایان رسید و بایرلورکوزن بدون حتی یک شکست موفق شد قهرمان رقابت های بوندسلیگا شود و جام قهرمانی را بالای سر ببرد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

نتایج زنده مسابقات ورزشی سه تیم اروپایی که در قرن 21 بدون حتی یک باخت قهرمان لیگ شدند

بایر لورکوزن با هدایت ژابی آلونسو در این فصل از رقابت های لیگ آلمان در 34 بازی موفق شد 28 برد به دست بیاورد و شش تساوی داشته باشد و بدون باخت با 90 امتیاز به قهرمانی برسد.

تنها سه تیم در قرن بیست و یکم میلادی در فوتبال اروپا وجود دارند که موفق شده اند در یک فصل از رقابت های لیگ بدون شکست باقی بمانند و حالا یکی از آن ها بایر لورکوزن است.

آرسنال در فصل 2003/04 بود که با هدایت آرسن ونگر موفق شد در لیگ برتر انگلیس بدون شکست به قهرمانی برسد. این تیم در آن فصل در 38 بازی موفق شد 26 برد به دست بیاورد و دوازده مساوی را تجربه کرد. یوونتوس هم در فصل 2011/12 با هدایت آنتونیو کونته توانست در 38 بازی، 23 برد به دست بیاورد و در 15 بازی هم به نتیجه مساوی برسد.

باید دید که تیم ژابی آلونسو این روند شکست ناپذیری را تا چه زمانی می خواهد ادامه بدهد و در نهایت کدام تیم می تواند بایرلورکوزن را شکست بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *