تشریح نحوه خرید بلیت مسابقات تیم ملى ایران در جام جهانى ۲۰۲۲ قطر

علاقه مندان به خرید بلیت مسابقات تیم ملی ایران در جام جهانی 2022 قطر در دومین مرحله از فروش بلیت می توانند جهت خرید بلیت به صورت آنلاین اقدام کنند. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

تشریح نحوه خرید بلیت مسابقات تیم ملى ایران در جام جهانى ۲۰۲۲ قطر

براساس اعلام کارگروه بلیت‌ فروشی مسابقات تیم ملی ایران در جام جهانی و پیرو اختصاص سهمیه جدید به فدراسیون فوتبال ایران در سه مسابقه تیم ملی در مرحله گروهی رقابت‌ها از سوی فیفا، همچنین بر مبنای رویه سایت فیفا هواداران تیم ملی در داخل کشور می‌توانند جهت خرید آنلاین بلیت از طریق سامانه بلیت‌فروشی فدراسیون فوتبال اقدام کنند.

خرید بلیت در سامانه ticket.ffiri.ir از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 19 مرداد آغاز خواهد شد و تا فروش بلیت‌های موجود در این مرحله ادامه خواهد یافت.

1- هر سرگروه در این فرآیند می‌تواند نسبت به انتخاب بلیت برای خود و حداکثر سه نفر همراه (مجموعاً چهار نفر در هر گروه) اقدام نماید.

2- بهای بلیت منطبق با نرخ مصوب فیفا براساس معادل تومانی قیمت روز ریال قطر بعلاوه 10 درصد کارمزد (بر مبنای مجوز فیفا) دریافت می‌شود و پس از تکمیل فرآیند و پرداخت وجه، پیامک تأیید قطعی شدن خرید بلیت از سرشماره پیامکی 10009892 برای خریداران ارسال خواهد شد.

3- با توجه به اینکه خرید و فروش بلیت در بازار آزاد غیرقانونی است، خرید بلیت اشخاص حقیقی به منزله اعلام آمادگی هر فرد جهت دریافت بلیت مسابقات جام جهانی تلقی می‌شود و امکان واگذاری بلیت به فرد دیگری وجود ندارد. براین اساس فدراسیون فوتبال در قبال افراد یا شرکت، آژانس‌های مسافرتی یا اشخاصی که نسبت به خرید غیرمستقیم بلیت از فرد ثالث اقدام می‌کنند هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

4- سهمیه ویژه فدراسیون فوتبال ایران مختص هواداران تیم ملی در داخل کشور است و علاقه‌مندان به خرید بلیت بازی‌های تیم ملی در خارج از ایران می‌توانند با ثبت‌نام در سایت فیفا جهت تهیه بلیت اقدام نمایند.

5- با توجه به واگذاری قطعی بلیت‌های درخواست شده از فیفا به فدراسیون فوتبال ایران و عدم امکان استرداد بلیت‌های دریافتی به فیفا، فروش بلیت به علاقه‌مندان به صورت قطعی انجام خواهد شد و امکان استرداد بلیت در صورت انصراف وجود ندارد.

لازم به ذکر است فدراسیون فوتبال تنها درباره فروش بلیت‌های دریافتی به‌عنوان سهمیه فیفا در این سه مسابقه مسئولیت داشته و در مورد نحوه حضور علاقه‌مندان در کشور قطر، بلیت پرواز و اقامت در این کشور مسئولیتی نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *