روز سرنوشت‌ ساز در رقابت اینتر و یوونتوس برای خرید مدافع تورینو

رقابت تیم‌های فوتبال اینتر و یوونتوس برای جذب مدافع برزیلی تورینو امروز وارد فاز جدی‌تری می‌شود. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

روز سرنوشت‌ ساز در رقابت اینتر و یوونتوس برای خرید مدافع تورینو

در حالی که به نظر می‌رسید اینتر فاصله‌ای زیادی تا خرید برمر ندارد، باشگاه یوونتوس نیز به صورت غیرمنتظره و با پیشنهادی بهتر وارد رقابت برای خرید این بازیکن شد تا با او جای خالی ماتیس دلیخت را که راهی بایرن مونیخ شده است پر کند؛ این در حالیست که باشگاه اینتر قبل از جلسه شام شب گذشته با سران تورینو اعلام کرد که پیشنهاد اولیه‌اش برای خرید گلیسون برمر را افزایش نخواهد داد و به این ترتیب تصمیم‌گیری نهایی برعهده باشگاه تورینو است که انتخاب کند بین دو مشتری دست به نقد مدافع برزیلی‌اش او را به کدام تیم بدهد.

پیشنهاد اینتر برای خرید برمر 30 میلیون یورو به علاوه 5 میلیون یورو پاداش بود اما اکنون یووه با پیشنهادی 40 میلیون یورویی و حقوق 4.5 میلیون یورو قصد دارد این بازیکن را از چنگ نراتزوری درآورد. خود بازیکن تا پیش از این با وجود دریافت پیشنهاد از تیم‌های میلان، یوونتوس و تاتنهام به اینتر چراغ سبز نشان داده بود اما ظاهراً در 24 ساعت گذشته تمامی معادلات چرخشی 180 درجه‌ای داشته است. از یک سو باشگاه اینتر حاضر به فروش میلان اشکرینیار به پاری‌سن‌ژرمن نشده است و از سوی دیگر یوونتوس دلیخت را 80 میلیون یورو به بایرن مونیخ فروخت. این اتفاقات سبب شده تا یوونتوس قدرت مالی بیشتری برای خرید بازیکن تورینو پیدا کند.

شب گذشته (دوشنبه) جوزپه ماروتا مدیراجرایی باشگاه اینتر با استیون ژانگ رئیس چینی باشگاه برای بررسی امکان افزایش پیشنهاد خرید تورینو جلسه‌ای داشت که نتیجه‌ آن مخالفت ژانگ با افزایش پیشنهاد بود. به این ترتیب پیشنهاد اینتری‌ها همان 30 میلیون یورو به علاوه 5 میلیون یورو پاداش و چزاره کازادی هافبک تیم جوانان باشگاه باقی می‌ماند که البته اینتر این حق را برای خودش قائل شده است که هر زمان که خواست بازیکن 19 ساله‌اش را از تورینو بخرد.

در حالی که پیشنهاد مالی باشگاه یوونتوس نسبت به اینتر بهتر است، تورینو ممکن است بازیکن خود را به نراتزوری بدهد، چرا که نمی‌خواهد رقیب همشهری‌اش را تقویت کند؛ البته احتمال این اتفاق ضعیف است، چون تورینو به منابع مالی جدید برای خرید بازیکنان جدید نیاز مبرم دارد. در همین حال ظاهراً خود بازیکن نیز به باشگاه گفته است که مشکلی با پیوستن به بیانکونری ندارد.

در این میان اما جان‌لوکا دی‌مارتزیو کارشناس نقل و انتقالات شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، جزئیاتی جدید از این ماجرا ارائه کرده است. او مدعی شده است که امروز (سه‌شنبه) روزی سرنوشت‌ساز برای برمر خواهد بود، چرا که نه تنها یوونتوس پیشنهادش را به صورت رسمی ارائه خواهد کرد، بلکه اینتر نیز ممکن است پیشنهادی جدید ارائه کند، هر چند در صورت بهبود پیشنهاد نراتزوری، بانوی پیر نیز احتمالاً پیشنهاد بالاتری ارائه خواهد داد تا در دربی ایتالیا برای خرید بازیکن مغلوب رقیب میلانی نشود. نشریه کوریره نیز نوشته است که اینتر در صورت مغلوب شدن در رقابت برای خرید برمر، سراغ گزینه‌های بعدی خود از جمله مانوئل آکانجی از بوروسیا دورتموند و مین جائه کیم مدافع میانی کره‌ای تیم فنرباغچه خواهد رفت. گاتزتا دلواسپورت دیگر نشریه ایتالیایی هم از میلنکوویچ، مدافع تیم فیورنتینا به عنوان دیگر گزینه مد نظر اینتری‌ها در صورت ناکامی در خرید برمر یاد کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *