ماجدی: جوانمردانه در انتخابات فدراسیون شرکت می‌کنم به سوئیس نرفتم چون کار های فدراسیون مانده بود

سرپرست فدراسیون فوتبال تأکید کرد، حضوری جوانمردانه در انتخابات این فدراسیون خواهد داشت. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

ماجدی: جوانمردانه در انتخابات فدراسیون شرکت می‌کنم به سوئیس نرفتم چون کار های فدراسیون مانده بود

میرشاد ماجدی پس از شرکت در انتخابات هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی درباره دلیل عدم سفرش به کشور سوئیس اظهار داشت: مقداری از کارهای فدراسیون مانده بود. مجمع تبریز و یک مجمع دیگر هم بود که باید به آنها می‌رسیدیم. ترجیح دادم فقط دبیرکل در سوئیس حضور پیدا کند و خودم به کارهای مربوط به فدراسیون رسیدگی کنم.

وی در مورد انتخابات هیئت فوتبال آذربایجان شرقی و اینکه به نظرش این انتخابات عادلانه بوده است، گفت: من از بُعد عادلانه اینطور می‌گویم که از 37 عضو، تمام اعضا حضور داشتند و همه هم رأی دادند، حالا اگر کسی رأی نگرفته است، من برایش آرزوی موفقیت می‌کنم. به آقای ششگلانی تبریک می‌گویم و امیدوارم در چهار سال آینده موفق باشد.

میرشاد ماجدی در پاسخ به سؤالی درباره اینکه اگر در انتخابات 8 شهریور ماه رئیس فدراسیون شود با دراگان اسکوچیچ ادامه خواهد داد یا خیر، تصریح کرد: من در مورد تیم ملی و انتخابات صحبت نمی‌کنم؛ اگر صحبت کنم کاندیداهای دیگر این را جوانمردانه نمی‌دانند.

«ظاهراً گفته می‌شود قرار است انتخابات فدراسیون فوتبال بدون تنش باشد. آیا این موضوع باعث سانسور در انتخابات نمی‌شود؟»، سرپرست فدراسیون فوتبال در پاسخ به طرح این سؤال گفت: من کلاً سعی می‌کنم جوانمردانه در انتخابات حضور پیدا کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *