کربکندی: در فدراسیون همه دنبال جنگ قدرت هستند چرا ۲ بازیکن باید با دولت درباره سرمربی حرف بزنند؟!

دروازه‌ بان پیشین تیم ملی فوتبال ایران اعتقاد دارد، در فدراسیون فوتبال همه دنبال پست و مقام هستند و دل کسی برای تیم ملی نمی‌سوزد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

کربکندی: در فدراسیون همه دنبال جنگ قدرت هستند چرا ۲ بازیکن باید با دولت درباره سرمربی حرف بزنند؟!

پبا اشاره به اتفاقات چند روز اخیر پیرامون تیم ملی اظهار داشت: متأسفانه فضای فوتبال ایران خوب نیست و من مدتی پیش هم در مصاحبه با تسنیم به این موضوع اشاره کردم که آینده خوبی را برای تیم ملی و فوتبال ایران متصور نیستم. فدراسیون ما که رئیس ندارد و در تیم ملی هم دودستگی ایجاد شده است، از طرفی می‌شنویم که دو بازیکن تیم ملی با دولتی‌ها در مورد سرمربی صحبت کرده‌اند. واقعاً چرا آنها باید چنین کاری را انجام دهند؟! مگر بازیکن اجازه دارد که در مورد انتخاب یا کنار گذاشتن سرمربی تیم ملی نظر بدهد و صحبت کند؟! متأسفانه دل هیچ‌کس به حال فوتبال و تیم ملی نمی‌سوزد و در فدراسیون نیز همه دنبال جنگ قدرت هستند تا به یک پست و مقام برسند.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا با ایجاد دودستگی بین بازیکنان، کنار گذاشتن اسکوچیچ راهکاری مناسب است؟»، تصریح کرد: باید دید ماندن یا نماندن او چه اتفاقاتی را رقم خواهد زد، ولی اگر یک مربی قدرت نداشته باشد کار کردنش هیچ فایده‌ای ندارد. من به اسکوچیچ هم نقد دارم، ولی این دودستگی بدترین اتفاق برای تیم ملی است. ما زمانی همه چیز را باختیم که بعد از تنبیه کردن مهدی طارمی خیلی‌ها دلسوز تیم ملی شدند تا این بازیکن زود به تیم ملی برگردد. وقتی مدیریت قوی وجود نداشته باشد، این اتفاقات هم رخ می‌دهد.

انتقاد شدید احمدزاده از بازیکنان تیم ملی: یک مشت بچه با تفکرات آماتور هستید/ نباید رنگ جام جهانی را ببینید

پیشکسوت فوتبال ایران در واکنش به اینکه عنوان می‌شود علی دایی و جواد نکونام گزینه‌های اصلی هدایت تیم ملی هستند، خاطر نشان کرد: باید دید آیا آنها این مسئولیت را قبول خواهند کرد یا خیر، ولی بحث من فراتر از این موضوع است. متأسفانه فوتبال ایران فضای خوبی ندارد و ما با قرار گرفتن در یک مسیر غلط جلو می‌رویم. باید به این نکته توجه داشته باشیم که در جام جهانی قرار نیست قهرمان شویم و نهایت آرزوی‌مان این است که از گروه‌مان صعود کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *