طاهری: اگر داوران تمرکز ندارند، نفر دیگری جایگزین شود حیدری در بازی استقلال – سپاهان تمرکز نداشت

سرپرست تیم فوتبال استقلال با انتقاد از قضاوت بیژن حیدری در دیدار این تیم مقابل سپاهان گفت، توقع استقلالی ها از او بیش از اینها بوده است. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

طاهری: اگر داوران تمرکز ندارند، نفر دیگری جایگزین شود حیدری در بازی استقلال - سپاهان تمرکز نداشت

بیژن طاهری سرپرست تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با رسانه رسمی این باشگاه، درباره قضاوت بیژن حیدری در بازی استقلال – سپاهان اظهار داشت: ما فکر می‌کردیم بعد از پایان لیگ، داوران عزیز پس از مدتی استراحت با تمرکز بیشتری وارد مسابقات می‌شوند، ولی دیدیم آقای حیدری با وجود تجربه بالایش اصلاً تمرکزی روی بازی نداشت. این در حالی است که نه هواداری در استادیوم بود و نه از سوی دو تیم فشاری روی داوری ایجاد شد.

وی افزود: برای من عجیب است که چطور ایشان صحنه خطای پنالتی روی آرمان رمضانی را دید، ولی سوت نزد و یا اینکه رشید مظاهری پایش به یک پای دیگرش خورد و خودش را روی زمین انداخت ولی حیدری خطای جعفر سلمانی را اعلام کرد! من از داوران می‌خواهم که توجه بیشتری داشته باشند. ما نمی‌خواهیم که داوران به سودمان سوت بزنند بلکه فقط عدالت را می‌خواهیم. داوران باید تمرکز و دقت بیشتری داشته باشند. لیگ امسال سخت‌تر از همه لیگ‌های قبلی است و لازم است تا داوران آمادگی جسمانی و ذهنی خوبی داشته باشند. توقع ما از آقای حیدری خیلی بیشتر بود. استقلال در طول سال‌های اخیر بارها و بارها از اشتباهات داوری ضرر کرده است و امیدواریم در فصل جاری دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم و عدالت از سوی داوران در زمین اتفاق بیفتد. اگر داوران عزیز هم احساس می‌کنند تمرکز کافی ندارند، بهتر است به مسئولان فدراسیون بگویند تا از نفر دیگری به جای آنها در بازی‌ها استفاده کنند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: به هیچ وجه به دنبال توجیه شکست مقابل سپاهان نیستیم و قطعاً در آینده تلاش می‌کنیم با کسب بهترین نتایج، دل هواداران را شاد و این نتیجه را جبران کنیم ولی واقعیت این است که ما از داوری در مصاف با سپاهان ضربه خوردیم و به همین دلیل از داور مسابقه شکایت کردیم. امیدواریم به این شکایت رسیدگی شود و با داور این مسابقه برخورد لازم صورت بگیرد. وقتی در اولین بازی ما چنین اشتباهاتی رخ می‌دهد طبیعی است که ما نگران آینده می‌شویم و امیدواریم که این نگرانی ما اشتباه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *