شکست پورتو و رئال بتیس

دور رفت مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ اروپا با شکست خانگی یاران طارمی و باخت رئال بتیس در اسپانیا برابر اینتراخت فرانکفورت آغاز شد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

شکست پورتو و رئال بتیس

به گزارش خبرگزاری نتایج زنده مسابقات ورزشی، در آغاز مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ اروپا، شب گذشته (چهارشنبه) دو بازی برگزار شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال پورتو در ورزشگاه خانگی خود دراگائو با نتیجه یک بر صفر مغلوب میهمان فرانسوی‌اش لیون شد.

براساس این گزارش، در این بازی که مهدی طارمی از ابتدا تا دقیقه 80 در ترکیب پورتو حضور داشت، لوکاس پاکتا در دقیقه 59 تنها گل مسابقه را برای تیم میهمان به ثمر رساند.

در بازی همزمان، تیم رئال بتیس که این فصل جزو تیم‌های خوب لالیگا بوده است، در خانه خود با نتیجه 2 بر یک مغلوب اینتراخت فرانکفورت شد. فیلیپا کاستیچ در دقیقه 14 گل نخست را برای میهمان آلمانی به ثمر رساند. نبیل فکیر در دقیقه 30 گل تساوی را برای بتیس زد، اما تنها دو دقیقه بعد دایچی کامادا دوباره فرانکفورتی‌ها را پیش انداخت.

در نهایت بازی با همین سه گل تمام شد تا اینتراخت فرانکفورت با اندوخته‌ای مناسب آماده بازی برگشت در روز پنجشنبه هفته آینده شود.

دیگر بازی‌‌های دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا امشب برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *