ساسولو 2 – سالرنیتانا 2

هفته بیست‌و‌نهم رقابت‌های سری A ایتالیا با تساوی خارج از خانه ساسولو مقابل سالرنیتانا و پیروزی اسپتزیا آغاز شد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

ساسولو 2 - سالرنیتانا 2

به گزارش خبرگزاری نتایج زنده مسابقات ورزشی، در آغاز هفته بیست‌و‌نهم سری A ایتالیا، امروز (شنبه) از ساعت 17 به وقت تهران دو بازی برگزار شد که در مهمترین آنها تیم ساسولو به تساوی 2-2 برابر سالرنیتانای قعرجدولی رضایت داد.

در این بازی فدریکو بوناتزولی تیم سالرنیتانا را در دقیقه 8 پیش انداخت، اما جان لوکا اسکاماکا در دقیقه 20 ساسولو را به بازی برگرداند و 10 دقیقه بعد حامد ترائوره در دقیقه 30 دومین گل را برای این تیم به ثمر رساند. با این حال اخراج جاکومو راسپادوری در دقیقه 59 کار را برای ساسولو جهت حفظ نتیجه سخت کرد و در دقیقه 81 میلان دوریچ گل دوم را برای سالرنیتانای قعرنشین به ثمر رساند.

با این نتیجه ساسولو 40 امتیازی شد و در رده دهم جدول باقی ماند. سالرنیتانا هم 16 امتیازی شد اما همچنان قعرنشین است.

در بازی دیگر اسپتزیا که میزبان تیم کالیاری بود این بازی را با نتیجه 2 بر صفر به سود خود به پایان رساند و با 29 امتیاز به رده پانزدهم صعود کرد. مارتین ارلیچ در دقیقه 55 و ری مانای در دقیقه 74 گل‌های این بازی را برای اسپتزیا به ثمر رساندند.

امشب دو بازی دیگر در هفته بیست‌و‌نهم سری A برگزار می‌شود که در بازی اول سامپدوریا از ساعت 20:30 به وقت تهران میزبان یوونتوس خواهد بود و در بازی دوم از ساعت 23:15 میلان صدرنشین پذیرای امپولی رده سیزدهمی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *