عدم گلزنی دو‌ ابر ستاره فوتبال جهان در تورنمنت های ملی اخیر

دو ابر ستاره فوتبال جهان در رقابت های ملی اخیر هنوز موفق به گلزنی نشده اند.برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

برای اولین بار در دوران حرفه‌ای در مرحله گروهی یک تورنمنت رسمی موفق به گلزنی نشدند و در رقابت های یورو ۲۰۲۴ و کوپا آمریکا ۲۰۲۴ این دو ستاره که شاید آخرین تورنمنت های ملی خود را پشت سر می گذارند بر خلاف مسابقات قبلی هنوز گلزنی نکرده اند.

اگر مسی مقابل اکوادور در دور حذفی کوپا موفق به گلزنی نشود این امار غیر قابل باور برای فوتبال دوستان مجددا وارد فاز جدیدی می شود. البته لیونل مسی در دیدار آخر تیم ملی آرژانتین مقابل پرو به میدان نرفت و لیونل اسکالونی به او استراحت داد و به این ترتیب دو دیدار را در کوپا آمریکا پشت سر گذاشته است اما کریستیانو رونالدو در هر ۴ دیدار تیم ملی فوتبال پرتغال در یورو ۲۰۲۴ بازی کرده و یک ضربه پنالتی را هم مقابل اسلوونی در دیدار دوشنبه شب از دست داد که می توانست منجر به حذف پرتغال شود که با درخشش دیوگو کاستا این اتفاق رخ نداد.

کریستیانو رونالدو، ابرستاره فوتبال پس از پایان بازی تیم ملی کشورش با اسلوونی در گفتگو با رسانه‌ها از آخرین حضورش در یورو خبر داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *