سرپرست سابق استقلال محروم شد

کمیته انضباطی رای به محرومیت و جریمه مالی سرپرست پیشین تیم فوتبال استقلال داد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

سرپرست سابق استقلال محروم شد

بیژن طاهری که پس از دو فصل حضور در استقلال به‌عنوان سرپرست تیم در کنار فرهاد مجیدی و بیژن طاهری، سال گذشته از این سمت کنار رفت و جای خود را به علی سامره داد و راهی تیم دسته دومی کویر مقوا تهران شد، باید یک جلسه محرومیت سپری کند.

مسابقه فینال لیگ دسته دوم فوتبال ایران که یک ماه قبل بین تیم‌های تهرانی کویر مقوا و نیروی زمینی برگزار شد و با برتری تیم نظامی در ضربات پنالتی خاتمه یافت، جنجال و حواشی زیادی به دنبال داشت که کمیته انضباطی را مجبور به صدور آرای محرومیت و جرایم مالی کرد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد بیژن طاهری، مدیر تیم فوتبال کویر مقوا تهران به دلیل بدرفتاری در قبال مقام غیررسمی مسابقه و طبق ماده 54 انضباطی، با جریمه 50 میلیون تومانی و یک جلسه محرومیت در فصل بعد مواجه شده که این رای قطعی است.

تیم کویر مقوا تهران هم به دلیل سوءرفتار تیمی ناشی از هفت اخطار با جریمه نقدی 70 میلیون تومانی، تیم نیروی زمینی تهران به دلیل دریافت پنج اخطار با جریمه 50 میلیون تومانی و سیدمحمد حسینی، مربی تیم نیروی زمینی هم با یک جلسه محرومیت و جریمه 40 میلیون تومانی مواجه شده‌اند که تمام جرایم قطعی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *