پیام سیاسی جدید ستاره فرانسه: مبارزه ادامه دارد

مارکوس تورام، مهاجم فرانسه‌، قبل از بازی حساس با اسپانیا به نتیجه انتخابات پارلمانی کشورش واکنش نشان داد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

نتایج زنده مسابقات ورزشی پیام سیاسی جدید ستاره فرانسه مبارزه ادامه دارد

بازیکنان تیم ملی فوتبال فرانسه یک تورنمنت کاملا سیاسی را تجربه کرده‌اند. کشور فرانسه درگیر انتخابات پارلمانی بود و بازیکنان دیدیه دشان برای اظهار نظر در این مورد هیچگونه خود سانسوری نداشتند.

قبل از شروع مسابقات بود که کیلیان امباپه اعلام کرد اگر حزب راست افراطی رای بیاورد وارد پارلمان شود، دیگر پیراهن تیم ملی کشورش را به تن نخواهد کرد.

ژول کنده، مارکوس تورام، عثمان دمبله و سایر بازیکنان فرانسه هم با کاپیتان فرانسه هم نظر بودند و اعلام کردند که از تصمیم او حمایت می‌کنند.

پس از اینکه حزب راست افراطی در انتخابات برنده نشد، مارکوس تورام یکی از ستاره‌های فرانسه بود که قبل از بازی حساس نیمه نهایی یورو 2024 مقابل اسپانیا به این اتفاق بزرگ واکنش نشان داد.تورام در صفحه رسمی اینستاگرامش نوشت: “به همه کسانی که به خطری که کشور زیبای ما را تهدید می‌کرد، واکنش نشان دادند، تبریک می‌گویم. زنده باد فرانسه، زنده باد جمهوری. مبارزه ادامه دارد.”پیروزی حزب راست افراطی می‌توانست تغییرات عمده‌ای در سیاست‌های داخلی و خارجی فرانسه ایجاد کند اما ائتلاف احزاب چپ‌گرا در دور دوم انتخابات پارلمانی فرانسه به پیروزی نسبی رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *