توافق پاری‌ سن‌ ژرمن با لیل برای خرید رناتوسانچس

قهرمان فصل گذشته فرانسه برای خرید بال پرتغالی تیم لیل، با مسئولان این باشگاه به توافق رسید. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

توافق پاری‌ سن‌ ژرمن با لیل برای خرید رناتوسانچس

باشگاه پاری‌ سن‌ ژرمن با ارائه پیشنهادی 15 میلیون یورویی توانسته نظر لیل را برای خرید ستاره پرتغالی این تیم، رناتو سانچس جلب کند.

پاریسی‌ها از ابتدای بازار نقل و انتقالات تابستان امسال سعی در جذب این بازیکن 24 ساله داشتند، بازیکنی که به نظر می‌رسید میلان مقصد بعدی او باشد اما با ورود لوئیس کمپوس به عنوان مشاور فنی و کریستوف گالتیه به عنوان سرمربی به پاری‌سن‌ژرمن، داستان عوض شد و قهرمان فصل گذشته لوشامپیونه به مشتری اصلی بازیکن پیشین بایرن مونیخ تبدیل شد.

این در حالیست که گفته شده بود میلان برای خرید رناتو سانچس با لیل در ازای 16 میلیون یورو به توافق دست پیدا کرده است. پیشنهاد اول پاریسی‌ها برای جذب رناتو سانچس جذب قرضی این بازیکن با بند خرید اجباری بود – کاری که در مورد هوگو اکیتیکه از رمس انجام داد – اما برنامه این باشگاه تغییر کرد و حالا با پیشنهادی 15 میلیون پوندی در آستانه عقد قراردادی قطعی قرار دارد.

رناتو سانچس که به واسطه عملکرد خوبش در تیم ملی پرتغال در رقابت‌های یورو 2016 مورد توجه قرار گرفت و همان سال هم به بایرن مونیخ پیوست، سه سال پیش با لیل قراردادی 4 ساله به ارزش 25 میلیون بست و به گران‌ترین بازیکن تاریخ این باشگاه تبدیل شد. او در این تیم 67 بازی انجام داده و 6 گل زده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *