گوهری، پرسپولیس را بدون دروازه‌بان نکرد

دروازه‌بان پرسپولیس فعلا تصمیم به فسخ قرارداد با این باشگاه ندارد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

گوهری، پرسپولیس را بدون دروازه‌بان نکرد

فسخ یک طرفه قرارداد با پرسپولیس توسط علیرضا بیرانوند شرایطی به وجود آورد که گفته شد آنها را بدون دروازه‌بان کرده، اما سرخ پوشان در حال حاضر احمد گوهری را به‌عنوان تنها گلر بزرگسال در فهرست نفراتشان دارند و او فعلا تصمیم به فسخ قرارداد نگرفته است.

احمد گوهری که به‌خاطر عدم دریافت مطالبات خود از پرسپولیس و ارسال نوتیس به این باشگاه شرایط فسخ قرارداد را داشته، فعلا تصمیم به انجام این کار نگرفته و هنوز در جمع سرخ پوشان مانده و ممکن است فصل جدید را هم با این تیم آغاز کند.

این دروازه‌بان که در فصل اخیر شرایط خوبی در آلومینیوم اراک داشت و 27 بازی در لیگ برتر و چهار بازی در جام حذفی برای این تیم انجام داد، با توجه به اتمام دوران یک ساله قرضی در ایرالکو، دوباره به پرسپولیس برگشت و فعلا تحت قرارداد با سرخ پوشان است.

احمد گوهری با وجود اینکه پیشنهاداتی دارد، اما فعلا قراردادش با پرسپولیس را فسخ نکرده و قصد دارد در جریان وضعیت دروازه این تیم قرار بگیرد و پس از آن تصمیم‌گیری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *