محمدی: دستیار گل‌ محمدی تا آخر هفته معرفی می‌شود سقف قرارداد خیلی جذاب نیست

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس تاکید کرد، سقف قرارداد به دلیل اینکه رعایت نمی‌شود، خیلی جذاب نیست و تجربه گذشته ثابت کرده است که این طرح خیلی کارایی ندارد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

محمدی: دستیار گل‌ محمدی تا آخر هفته معرفی می‌شود سقف قرارداد خیلی جذاب نیست

محمد محمدی معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت نقل‌وانتقالات باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: با توجه به مشکلاتی که در یکی دو فصل گذشته در فصل نقل‌وانتقالات مانند پنجره بسته، عدم توانایی مالی در جذب بازیکن و … داشته‌ایم، پیش از اتمام بازی‌های فصل گذشته براساس نیاز تیم سعی کردیم با بازیکنان مدنظر کادر فنی شروع به صحبت کنیم و تا جایی که در توان‌مان بود، توانستیم بازیکنان مدنظر کادر فنی را به خدمت بگیریم.

وی افزود: همانگونه که هواداران می‌دانند همچنان به دنبال جذب مهاجم هستیم و ظرف یک تا دو روز آینده کارهای کاسیانو را انجام می‌دهیم. توافقات با باشگاه ویزلا انجام شده است، ولی با توجه به تحریم‌هایی که وجود دارد، برای جابه‌جایی پول با مشکل مواجه شدیم. ‌‌ما امیدواریم که بدون هیچ مشکلی کاسیانو را جذب کنیم تا بعد از آن با نظر گل‌محمدی برای جذب مهاجمی دیگر اقدام کنیم.

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس درباره این موضوع که به جز جذب کاسیانو، این باشگاه باز هم فعالیت نقل‌وانتقالاتی خواهد داشت، تصریح کرد: بله قطعاً. هنوز سهمیه لیگ برتری ما سه جای خالی دارد و بازیکن آزاد هم می‌‌توانیم بگیریم. همانطور که گفتم طبق نیاز تیم بازیکن جذب خواهیم کرد. نفراتی هم که اکنون در اختیار داریم، سال‌ها در پرسپولیس زحمت کشیده‌ و قهرمانی کسب کرده‌اند. آنها هم نیروهای با ارزشی ‌هستند که آرزوی هر تیمی هستند. اگر نیاز نباشد، فعالیت خود را کنسل کرده و دیگر خریدی نخواهیم داشت، اما اگر نیاز باشد، بازیکن جدید جذب خواهیم کرد.

محمدی که با برنامه رادیویی «تهران ورزشی» گفت‌وگو می‌کرد، درباره حضور پیشکسوتان پرسپولیس در نخستین تمرین سرخپوشان عنوان کرد: پیشکسوتان سرمایه اصلی تیم هستند. آنها در روزهایی که در پرسپولیس هیچ امکاناتی وجود نداشت با تمام جان و دل برای این تیم زحمت کشیدند و روز گذشته هم به ما افتخار دادند و دعوت ما را پذیرفتند تا به تمرین بیایند. این اتفاق از چند جهت برای ما مهم بود. ابتدا اینکه اولین جلسه تمرین با حضور نفرات جدید برگزار می‌شد و پیشکسوتان می‌توانستند با حمایت‌شان فضای خوبی را در تیم ایجاد کنند. همچنین اولین روز مربیگری سیدجلال حسینی هم بود و فکر می‌کنم حضور پیشکسوتان باعث دلگرمی او بود. خوشبختانه این اتفاق خوب افتاد و شرمنده هستیم که نتوانستیم پذیرای تعداد بیشتری از این پیشکسوتان باشیم.

وی راجع به اینکه هوشنگ نصیرزاده عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ اعلام کرده است همه باشگاه‌ها به جز استقلال و مس رفسنجان با بحث سقف قرارداد موافقت کرده‌اند، آیا خودش این موضوع را می‌پذیرد، تصریح کرد: سقف قرارداد به دلیل اینکه رعایت نمی‌شود، خیلی جذاب نیست. به‌هرحال برخی باشگاه‌های ما خصوصی هستند و نمی‌توان برای آنها تعیین تکلیف کرد که این پول را بدهند یا ندهند چون بخش خصوصی دوست دارد که پول پرداخت کند یا نکند. تجربه گذشته ثابت کرده این طرح خیلی کارایی ندارد اما در صورت تصویب طرح به آن احترام می‌گذاریم. همانگونه که باشگاه پرسپولیس مثل گذشته به هرچه قانونی بوده احترام گذاشته و آن را اجرایی کرده است.

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت تکمیل کادر فنی سرخپوشان خاطرنشان کرد: گل‌محمدی یک نفر را مدنظر داشت که با یکی از دوستان مذاکره کردیم، اما متأسفانه به نتیجه نرسیدیم. 

محمدی در پاسخ به این سؤال که آیا این مربی مجتبی حسینی بوده است، چون ‌باشگاه پیکان اعلام کرده سرمربی این تیم و خود باشگاه پیشنهاد پرسپولیس را رد کرده‌اند، تأکید کرد: چون این موضوع قطعی نیست و من هم اطلاعی ندارم، نمی‌توانم اسم ببرم و اظهارنظر کنم. روز گذشته هم با گل‌محمدی صحبت کردم و فکر می‌کنم تا آخر هفته گزینه مدنظرش را معرفی کند و کارهای عقد قرارداد او را انجام بدهیم.

وی در واکنش به تشکیل کمیته اقتصادی در باشگاه پرسپولیس گفت: این کمیته در حال فعالیت است. در حیطه وظایف من نیست که در این مورد صحبت کنم، چون نه علمش را دارم و نه می‌دانم جریان چیست، اما می‌دانم یک کمیته بسیار قوی از نفرات سرشناس اقتصادی تشکیل شده است که کارها را انجام می‌دهند. روال کاری‌شان هم طبق اطلاع من خوب پیش رفته است و اطمینان دارم با حضور دوستان باتجربه‌ در آینده برای تیم بزرگ پرسپولیس، اتفاقات خوبی رقم خواهد خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *