میلان قراردادش با پوما را تمدید کرد

قهرمان فصل گذشته سری A ایتالیا قرارداد خود با تأمین کننده پوشاک ورزشی این باشگاه را برای مدتی طولانی تمدید کرد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

میلان قراردادش با پوما را تمدید کرد

باشگاه میلان از تمدید قراردادش با شرکت تولید پوشاک و لوازم ورزشی پوما برای مدتی طولانی خبر داد.

پوما از سال 2018 با روسونری همکاری داشته و تأمین کننده پوشاک این تیم بوده است و به موجب قرارداد جدیدش با قهرمان فصل گذشته سری A، این همکاری ادامه خواهد داشت. همچنین به موجب این قرارداد، شرکت آلمانی «خانه فوتبال پوما» که یک مرکز تمرینی برای ترتیب نسل‌ بعدی فوتبالیست‌ها در باشگاه میلان است را افتتاح کرد.

ایوان گازیدیس مدیراجرایی باشگاه میلان در این خصوص گفت: ما بسیار مفتخریم که اعلام کنیم به همکاری خود با شریک تجاری قدیمی‌مان شرکت پوما که از سال 2018 حامی اصلی باشگاه ما بوده است، ادامه می‌دهیم. در طول این سال‌ها، کار در کنار پوما به ما اجازه داد که یک همکاری زیبا و منسجم بر پایه عملکرد، فرهنگ فوتبالی و ارزش‌های مشترک که همیشه دارای رویکردی مبتنی بر پیشرفت بود، داشته باشم.

باشگاه میلان پیش از آغاز همکاری‌اش با پوما در سال 2018، با شرکت آدیداس دیگر شرکت معروف تولید لوازم و پوشاک ورزشی آلمان همکاری داشت و در دوران 20 ساله شراکت تجاری‌اش با این شرکت 3 بار قهرمان سری A و دو بار قهرمان اروپا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *