امیدواری یحیی گل محمدی به مهاجم نامرغوب فصل گذشته

گلزنی مهاجم ازبکستانی پرسپولیس در دیدار تدارکاتی مقابل پیکان تهران امیدهایش برای ماندن در لیست پرسپولیس را زنده نگه داشت. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

امیدواری یحیی گل محمدی به مهاجم نامرغوب فصل گذشته

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی عصر امروز مقابل پیکان بازی تدارکاتی خود را در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کرد که ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه در تاکتیک نیمه اول سرخپوشان حضور داشتند.

شیرزود تمیروف مهاجم ازبکستانی پرسپولیس در این دیدار در ترکیب ابتدایی حضور داشت تا توانایی‌های خود را برای ماندن در جمع سرخپوشان به رخ بکشد. تلاش‌های او در نیمه نخست منجر به تک گل تیمش در ۴۵ دقیقه ابتدایی این دیدار شد تا با ضربه دقیق خود تور دروازه پیکان را به لرزه درآورده و امیدهایش را برای جلب رضایت گل محمدی زنده نگه دارد.

تمیروف در حالی در تمرینات پرسپولیس و بازی تدارکاتی امروز سرخ‌ها حضور دارد که گل محمدی چندان علاقه‌ای به حفظ او نداشت اما کمبود مهاجم در پرسپولیس باعث شد تا شانس دوباره ای به مهاجم ازبکستانی‌ها داده شود تا کم دقتی فصل گذشته اش را جبران کند.

به نظر می‌رسد با گلزنی او در دیدار تدارکاتی امروز، شانس خود را برای ماندن در جمع بازیکنان پرسپولیس افزایش داده است تا در فصل پیش رو یکی از امیدهای گلزنی پرسپولیس شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *