مطلق‌ زاده: انگار چند سال است در ملوان بازی کرده‌ام برای درخشش در لیگ سرشار از انگیزه هستیم

هافبک جدید تیم فوتبال ملوان بندر انزلی تأکید کرد او و دیگر بازیکنان این تیم برای درخشش در لیگ برتر سرشار از انگیزه هستند. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

مطلق‌ زاده: انگار چند سال است در ملوان بازی کرده‌ام برای درخشش در لیگ سرشار از انگیزه هستیم

محمود مطلق‌ زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره جدایی‌اش از صنعت نفت آبادان گفت: با توجه به اینکه زمان رفتنم به خدمت سربازی رسیده بود باید از صنعت نفت جدا می‌شدم. برای این تیم در فصل جدید آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم بهترین نتایج را بگیرد. از طرفی خیلی خوشحالم که از یک تیم ریشه‌دار به یک تیم ریشه‌دار دیگر رفتم که هواداران متعصب و باشخصیتی دارد.

وی در ادامه افزود: صنعت نفت و ملوان شباهت‌های زیادی به هم دارند. وقتی هم به ملوان آمدم اصلاً احساس غریبی نکردم و انگار چند سال است که در این تیم بازی کرده‌ام. جو اینجا خیلی خوب است و خیلی از دوستانم هم در ملوان هستند. با توجه به پوشیدن پیراهن صنعت نفت با جوی تیمی چون ملوان آشنا هستم و حالا هم خوشحالم که برای ملوان بازی خواهم کرد.

هافبک جدید تیم فوتبال ملوان در مورد کیفیت فنی این تیم هم خاطر نشان کرد: ملوان جوان‌های باانگیزه‌ای دارد که فصل گذشته درخشیدند و این تیم را به لیگ برتر رساندند. حالا بازیکنان جدیدی هم که به تیم اضافه شدند انرژی زیادی دارند. همه ما برای درخشش در لیگ برتر سرشار از انگیزه هستیم و باید بگویم که ملوان در فصل جدید تیمی محکم و یکدست خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *