اسلامی: بعید می‌دانم VAR‌ به ایران بیاید مقابل ملوان اولین برد را جشن می‌گیریم

مهاجم تیم فوتبال نساجی قائمشهر تأکید کرد، آنها در بازی برابر ملوان اولین بردشان را در این فصل به دست می آورند. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

اسلامی: بعید می‌دانم VAR‌ به ایران بیاید مقابل ملوان اولین برد را جشن می‌گیریم

کریم اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد بازی تیمش برابر سپاهان که با شکست شاگردان مطهری همراه شد، گفت: بازی خوبی بود و می‌توانستیم امتیاز بگیریم، ولی متأسفانه این اتفاق رخ نداد. اگر داور دروازه‌‌بان حریف را اخراج می‌کرد احتمالاً نتیجه چیز دیگری می‌شد و عجیب است که حتی کمک داور هم در آن صحنه کمکی به داور نکرد، این در حالی است که کمک داور در چند صحنه دیگر پرتلاش بود و به سود سپاهان در چند مورد پرچم زد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: فوتبال ایران نیاز مبرمی به VAR‌ دارد، ولی بعید می‌دانم به این زودی‌ها به ایران بیاید. برای این کار باید هزینه شود و چند کارشناس هم می‌بایست در استادیوم باشند، از طرفی کیفیت فیلمبرداری‌ها در لیگ ایران به شدت پایین است و فکر می‌کنم دوربین‌ها برای 30 سال پیش هستند. در کل باید هر چه زودتر شرایط ورود کمک داور ویدئویی را به ایران فراهم کنید تا مسابقات در فضایی عادلانه‌تر برگزار شود.

اسلامی درباره بازی بعدی تیمش برابر ملوان بندر انزلی تصریح کرد: از زمانی که به نساجی پیوستم در ورزشگاه وطنی که تماشاگران حضور داشته باشند بازی نکردم و ظاهراً قرار است در این بازی هواداران به ورزشگاه بیایند که این اتفاق خوبی است. ملوان تیم قابل احترامی است و بازی آسانی نداریم، ولی انگیزه زیادی برای برد داریم. در این بازی با کمک بچه‌ها و تدابیر کادر فنی اولین برد را در لیگ امسال جشن خواهیم گرفت.

مهاجم تیم فوتبال نساجی در پایان اظهار داشت: ما تیم خوبی داریم و حمید مطهری و دستیارانش هم انگیزه زیادی برای موفقیت دارند. مطهری در هر بازی تفکر برد دارد و امیدوارم با این مربی نتایج خوبی بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *