افزایش احتمال ماندن دلیخت در یوونتوس

خودداری مشتری اصلی مدافع میانی تیم فوتبال یوونتوس از افزایش پیشنهادش برای خرید او، احتمال ماندن او در کنار بانوی پیر را قوت بخشیده است. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

افزایش احتمال ماندن دلیخت در یوونتوس

باشگاه یوونتوس نسبت به حفظ ماتیس دلیخت ترغیب شده است، چرا که پیشنهاد ارائه شده از سوی بایرن مونیخ برای خرید این مدافع هلندی هنوز 30 میلیون یورو با آنچه بانوی پیر می‌خواهد، فاصله دارد.

دلیخت شخصاً تمایل به رفتن دارد و برنامه‌ای برای تمدید قرارداد با یووه هم ندارد. ظاهراً چیزی که سبب شده او تمایلی به ماندن نداشته باشد، پروژه‌ای است که بانوی پیر با هدایت ماسیمیلیانو آلگری در پیش گرفته است. با این حال وجود بند فسخ 120 میلیون یورویی در قرارداد فعلی دلیخت با یوونتوس که تا سال 2024 اعتبار دارد، جدایی او از بیانکونری را سخت می‌کند. البته یوونتوس با رقمی بین 90 تا 100 میلیون نیز مدافع سابق آژاکس را می‌فروشد، اما مشتریان او به خصوص بایرن مونیخ – تیمی که دلیخت ترجیح می‌دهد به آن ملحق شود – آمادگی پرداخت چنین رقمی را ندارند.

بایرن مونیخ تا الان تنها یک پیشنهاد ارائه کرده که نزدیک به 60 میلیون یوروست، اما این رقم با چیزی که یوونتوس می‌خواهد، فاصله زیادی دارد. چلسی دیگر مشتری دلیخت بود که ظاهراً این باشگاه فعلاً ترجیح داده شانس خود را برای خرید کالیدو کولبیالی مدافع میانی تیم ناپولی امتحان کند. از این رو بانوی پیر عجله‌ای برای فروش دلیخت ندارد.

طبق گزارش شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، دلیخت 22 ساله هفته جاری به تمرینات یوونتوس برگشت و به نظر می‌رسد که پذیرفته که تنها شانس وی برای جدایی از این تیم دریافت پیشنهاد مناسب است که نظر مدیران باشگاه را جلب کند. این رسانه همچنین از احتمال عقد قراردادی جدید میان یوونتوس و دلیخت خبر داده است که به موجب آن بند فسخ قرارداد او کاهش پیدا می‌کند.

دلیخت سال 2019 با قراردادی 85.5 میلیون یورویی از آژاکس به یوونتوس پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *