پاسخ جالب ژاوی به مقایسه شدنش با گواردیولا

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا پاسخ جالبی به مقایسه شدن خود با سرمربیان سابق این تیم از جمله پپ گواردیولا داد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

پاسخ جالب ژاوی به مقایسه شدنش با گواردیولا

به گزارش خبرگزاری تسنیم، خریدهای جدید بارسلونا در تابستان سال جاری بسیاری از هواداران این تیم را به تکرار روزهای خوش آن با پپ گواردیولا در فاصله سال‌های 2008 تا 2012 امیدوار کرده است. این موضوع اما سبب نشده است که سرمربی جدید کاتالان‌ها، ژاوی هرناندس تحت فشار قرار بگیرد و احساس کند که باید همتراز سرمربی سابقش نتیجه بگیرد یا حتی بهتر از او عمل کند.

ژاوی هرناندس که تیمش بامداد فردا (چهارشنبه) در شهر دالاس آمریکا یک بازی دوستانه برابر یوونتوس خواهد داشت، به خبرنگاری که از او پرسید آیا می‌خواهد پپ گواردیولای جدید بارسا باشد و احساس نمی‌کند که کار سختی برای ارتقای رکورد گواردیولا خواهد داشت، گفت: به هیچ عنوان. رؤیای من این است که بارسلونا قهرمان و موفق شود. چنین اتفاقی برای من زمانی که بازیکن بارسا بودم رخ داد. برای lk قهرمانی بارسلوناست که اهمیت دارد نه اینکه این تیم با من قهرمان شوم. من به اندازه سه زندگی از این احساس (قهرمان شدن) سیراب شده‌ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *