شعار جالب هواداران یوونتوس علیه آلگری

هواداران تیم فوتبال یوونتوس پس از تساوی ناامید کننده این تیم برابر سامپدوریا علیه سرمربی بانوی پیر شعارهایی سر دادند. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

شعار جالب هواداران یوونتوس علیه آلگری

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال یوونتوس شب گذشته (دوشنبه) اولین امتیازاتش در فصل جدید سری A را با قبول تساوی بدون گل در خانه سامپدوریا از دست داد اما بدتر از نتیجه نوع بازی این تیم بود که نه تنها کسل کننده بود بلکه ممکن بود منجر به شکستش تمام شود. اگرچه از دست دادن پل پوگبا و آنخل دی‌ماریا در ابتدای فصل دست ماسیمیلیانو آلگری را بسته است اما از نظر گروهی از هواداران این توجیه قابل قبولی برای شیوه بازی بیانکونری مقابل سامپدوریا نیست. به همین دلیل هم آنها در پایان بازی شعارهایی علیه سرمربی‌شان سر دادند.

آنها پس از تساوی بدون گل ناامید کننده‌شان که در آن دو بار تیر دروازه مانع گلزنی سامپدوریا شد، شعارهایی همچون « تا پنجره نقل و انتقالات بسته نشده می‌توانیم یک مربی واقعی داشته باشیم؟» و «چه زمانی دوباره می‌توانیم آلگری را اخراج کنیم» سر دادند.

همچون گروهی دیگر از کاربران در فضای مجازی خشم خود از سرمربی ایتالیایی را بروز دادند. یکی از آنها نوشت:«دو ساعت وقتم را هدر دادم. خدای من افتضاح بودیم.» هواداری دیگر نوشت:« از امروز من رسماً به جنبش اخراج آلگری ملحق می‌شوم. غیرممکن است که تیم‌مان حتی یک ایده تاکتیکی درست و حسابی هم نداشته باشد. لطفاً با من درباره بازیکنان حرف نزنید چون یک تیم اول باید برنامه و تاکتیک مشخص داشته باشد حالا هر بازیکنی در آن تیم می‌خواهد باشد.»

در هر صورت یوونتوس با روندی که در پیش گرفته است و با سبک بازی‌اش هواداران خود را نگران یک فصل بی‌ثمر دیگر کرده است و بازی بعدی‌اش در خانه برابر رم هم پتانسیل آن را دارد که به یک ناکامی دیگر برای بانوی پیر تبدیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *