ایران کارگاه آموزشی مدیران تیم‌ های لیگ برتر؛ غیبت استقلالی‌ ها و درخواست برچیده شدن بساط بیانه‌نویسی

کارگاه آموزشی معاونان اجرایی و مدیران تیم های لیگ برتر و لیگ دسته اول با حضور سازمان لیگ در آکادمی ملی المپیک انقلاب برگزار خواهد شد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

ایران کارگاه آموزشی مدیران تیم‌ های لیگ برتر؛ غیبت استقلالی‌ ها و درخواست برچیده شدن بساط بیانه‌نویسی

کارگاه آموزشی معاونین اجرایی و مدیران تیم‌ های لیگ برتر و لیگ دسته اول قبل فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر امروز (پنجشنبه) با حضور مسئولان سازمان لیگ و مدیران تیم‌های لیگ برتر و دسته اول در مجموعه آکادمی انقلاب تهران برگزار شد.

* در این کارگاه در مورد مسایل مربوط به برگزاری مناسب مسابقه، آخرین تغییرات قوانین فوتبال و هشدارهای لازم جهت مقابله با مسائل انضباطی بحث و تبادل نظر شد.

* غلامرضا سلیمانی مسئول اجرایی دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال در حاشیه صحبت‌های خود در خصوص نحوه برگزاری مسابقه و اینکه از مدیران تیم‌ها درخواست دارم بساط بیانه‌نویسی را در فصل لیگ برتر را جمع شود.

* در ادامه آخرین قوانین داوری فیفا در فوتبال برای حاضرین مرور شد که در این بین تعدادی از مدیران باشگاه‌ها درباره نحوه برخورد داوران چهارم در مسابقات گلایه کردند.

* افشین پیروانی و محمد محمدی به عنوان نمایندگان باشگاه پرسپولیس در این کارگاه حضور داشتند.

* قرار است در نوبت عصر کارگاه آموزشی تبانی و شرط‌بندی در فوتبال با حضور روسای کمیته انضباطی و کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *