رسمی: خرید جدید یووه، ۱۸ ساله از مونته‌نگرو

باشگاه یوونتوس رسماً جذب واسيليجه آدزيچ، هافبک هجده ساله اهل مونته‌نگرو، را اعلام کرد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

نتایج زنده مسابقات ورزشی رسمی خرید جدید یووه ۱۸ ساله از مونته‌نگرو

آدزيچ که در ماه مه ۱۸ ساله شده، سابقه حضور در چهار بازی تیم ملی زیر ۲۱ سال مونته‌نگرو را نیز دارد. یوونتوس برای جذب این پدیده جوان از باشگاه بودوچنوست پودگوریتسا مبلغ ۲ میلیون یورو به همراه پاداش‌های حداکثر ۳ میلیون یورویی دیگر پرداخت کرده است. این بازیکن جوان با قابلیت بازی در پست هافبک خلاق و وینگر چپ قرار است بین تیم اصلی و تیم زیر ۲۳ سال یوونتوس رفت و آمد کند.

قرارداد وی تا ژوئن 2027 اعتبار دارد و بر اساس اعلام رسمی باشگاه یوونتوس، او بین تیم اصلی و تیم زیر ۲۳ سال (که در سری C ایتالیا حضور دارد) به میدان خواهد رفت. یوونتوس یکی از معدود باشگاه‌های سری آ است که تیم زیر ۲۳ سال آن در سری C بازی می‌کند، هرچند آتالانتا و از این فصل میلان نیز چنین رویه‌ای را در پیش گرفته‌اند.

انتقال آدزیچ به یوونتوس نشان‌دهنده تمرکز این باشگاه بر روی استعدادیابی و پرورش بازیکنان جوان است. یوونتوس در سال‌های اخیر با جذب و پرورش بازیکنانی مانند فدریکو کیه‌زا و دجان کولوشفسکی، به دنبال جوان‌سازی تیم خود و حفظ موفقیت در بلندمدت بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *