طاهرزاده: لوکادیا از نظر روحی و روانی به تیم کمک کرد/ یک مهاجم دیگر باید جذب شود

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت که سرخپوشان نیاز دارند که در خط حمله بازیکن جدیدی جذب کنند. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

طاهرزاده: لوکادیا از نظر روحی و روانی به تیم کمک کرد/ یک مهاجم دیگر باید جذب شود

بهنام طاهرزاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره پیروزی یک بر صفر شاگردان گل‌محمدی مقابل آلومینیوم اراک گفت: این برد روحیه‌بخش را به هواداران تبریک می‌گویم؛ واقعاً پرسپولیس به این برد نیاز داشت. بعد از دو تساوی مقابل ذوب‌آهن و فولاد باید در هفته سوم این برد به دست می‌آمد. خدا را شکر با مدیریت کادرفنی و بازی خوب بچه‌ها این پیروزی به دست آمد.

وی ادامه داد: لوکادیا از لحاظ بدنی شرایط ایده‌آلی ندارد و من قبلاً هم گفته بودم بازیکن خارجی حداقل یک ماه قبل از شروع فصل باید به پرسپولیس اضافه شود و در مسابقات دوستانه و تمرینات حضور داشته باشد تا شکل بگیرد و بتواند کمک کند. درست است لوکادیا گل نزد ولی از لحاظ روحی و روانی کمک کرد. مطمئن باشید تا سه، چهار هفته آینده که شرایط جسمانی او خوب شود می‌تواند مثمر ثمر باشد. ضمن اینکه انگیزه‌ای برای مهاجمان دیگر می‌‌شود که در هفته‌های قبل فرصت‌های زیادی را از دست دادند و عملکرد خوبی نداشتند.

مهاجم پیشین پرسپولیس عنوان کرد: امیدوارم مدیریت به خواسته‌های مربی بیشتر توجه و زودتر برطرف کند. اگر 4 امتیاز از دست دادیم به خاطر ضعف مدیریت بود. گل محمدی تمام تلاش خودش را کرد و لیست خودش را داد ولی در جذب بازیکنان کادر مدیریتی عملکرد خوبی نداشت. امیدوارم یک مهاجم دیگر هم جذب شود تا شرایط خط حمله خوب شود.

طاهرزاده گفت: سروش رفیعی هم شرایط آرمانی خودش را به دست نیاورده و بازی‌هایی که از او انتظار داشتیم را انجام نداده است. امیدوارم در آینده به این شرایط خوب برسند و پرسپولیس پیروزی‌های خودش را ادامه دهد و در نهایت تیم قهرمان شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *