بلینگام کوچک مورد توجه چندین باشگاه انگلیسی و آلمانی قرار دارد

بلینگام کوچک چند پیشنهاد از انگلیس و سایر لیگ های اروپایی دارد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

نتایج زنده مسابقات ورزشی بلینگام کوچک مورد توجه چندین باشگاه انگلیسی و آلمانی قرار دارد

جوپ بلینگام برادر کوچکتر جود بلینگام ستاره باشگاه رئال مادرید که در فصل گذشته بازی های خوبی را برای ساندرلند انجام داده مورد توجه چندین باشگاه مختلف قرار گرفته است. کریستال پالاس در حال مذاکره برای جذب جوب بلینگهام به عنوان یکی از اهداف اولویت دار خود در فصل نقل و انتقالات تابستانی است. الیور گلاسنر او را می خواهد و داگی فریدمن مدیر ورزشی تیم انگلیسی هم در تلاش است تا بازیکن را متقاعد کند. چند باشگاه‌ معتبر دیگر از انگلیس از جمله برنتفورد او را می‌خواهند و جذب او را دنبال می کنند

نیوکاسل هم دیگر تیمی است که آماده جذب جوب بلینگهام خواهد بود اما باید با تیم های دیگر لیگ جزیره رقابت کند. قیمت برادر بلینگام که در ساندرلند بازی میکند ۳۰ میلیون یورو به بالا خواهد بود. به جز تیم های انگلیسی باشگاه دورتموند که جود با درخشش در این باشگاه موفق شد به رئال مادرید راه پیدا کند نیز برای جذب این بازیکن علاقه خود را نشان داده و استعدادیاب های باشگاه آلمانی چندین بار در بازی های تیم ساندرلند عملکرد این بازیکن را زیر نظر گرفته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *